מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

טיולים ממצפה רמון
טיולים בג'יפים בנגב: מצוקי נחל צין

טיולים בג'יפים בנגב: מצוקי נחל צין

טיולים בנגב: שיטפונות בערבה- נחל צין

טיולים בנגב: שיטפונות בערבה- נחל צין

טיולים מיצפה רמון
טיולי הליכה במכתש רמון והר הנגב

טיולי הליכה במכתש רמון והר הנגב

פרסת נקרות: טיולי הליכה ממצפה רמון

פרסת נקרות: טיולי הליכה ממצפה רמון

טיולי ג'יפים בנגב: ביקעת נחל צין

טיולי ג'יפים בנגב: ביקעת נחל צין

פריחה באביב: טיולים בהר הנגב
ממצפה רמון

פריחה באביב: טיולים בהר הנגב

טיולים ממצפה רמון- אילה אטלנטית באזור מכתש רמון

אילה אטלנטית באזור מכתש רמון

ריבאס פורח באביב במכתש רמון

ריבאס פורח באביב במכתש רמון

שיטפון בערבה בנחל שיזף: טיולים בנגב

שיטפון בערבה בנחל שיזף: טיולים בנגב

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

טיולי שטח ארוכים בנגב בג'יפים, גצלים והליכה

טיולים למדבר יהודה, למכתש רמון, לים המלח ולנגב

"חרות היא להעפיל – ולא בדרך – אל פסגתו של הר קרח ולהביט סביב על מרחבי ארץ בראשית שלהם רק האופק הוא גבול"
אברהם שקד

 

{related טיול ג'יפים בהר הנגב: 3 ימים|טיולי ג'יפים קצרים בנגב|טיולי ג'יפים באילת}
 


טיולי ג'יפים בנגב: זאב בהרי אילת
טיולי ג'יפים בנגב: זאב בהרי אילת

 

למסלולים של יום עד 3 ימים בהר הנגב, מכתש רמון, נחל צין וציר הבשמים

לטיולי הנגב הקצרים, עד יומיים.

 

טיול ג'יפים 5 ימים חוצה נגב
יום ראשון- נתחיל מאילת בבוקר בנסיעה לאורך הערבה עד בריכות המלח, בהן נצפה בלהקות פלמינגו בנדידה. משם נמשיך בנסיעה בנחל פסלים עם תצורות אבן החול המדהימות שבו, והלאה למעלה סיירים - דרך ג'יפים קשה המחברת את בקעת הערבה עם פסגות הרי אילת. הדרך עוברת לאורכו של נחל עתק, מהיפים והפראיים בנחלים שבהרי אילת. בו נוכל להתוודע לחי ולצומח המדברי. הפסקת צהריים לארוחת פיקניק עשירה, ותה נעשה בואדי באזור הקניוני שבו, ולאחריה נצא להליכה אתגרית בקניון של הנחל. בשעות אחר הצהריים נגיע לחלקו העליון של הנחל במצוק העתקים ומשם נמשיך לחאן שחרות ללינת לילה עם ארוחת ערב.
יום שני- לאחר ארוחת הבוקר נמשיך, נצא לטיול גמלים מרגיע לאורך מצוק העתקים, משך הטיול כ- 3 שעות. לאחר מכן נצא בנסיעה לנחל מתק שבו תופעה ייחודית ומדהימה של גבישי גבס ענקיים וממנו לצוקים שמעל בקעת תמנע לתצפיות עוצרות נשימה מזרחה. המשך לקניון האדום להליכה מרתקת של כשעה וחצי, ומשם לנחל כסוי ויתרו היחידים בדרום הנגב בהם דיונות חול מפנקות. לעת ערב נחזור ללינה בחאן שחרות הציורי.
יום שלישי- לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לנחל ציחור ממנו נתחבר לפארן הגדול בנחלי הנגב ואיתו נמשיך לנחל ברק, להליכה אתגרית בקניון אשר לעיתים מלא מי שיטפונות. בהמשך נסיעה מרהיבה בנחל עשוש בו תצורות גאולוגיות מיוחדות של שכבות צור וגיר וזאת בדרכנו למואה (אחת התחנות בציר הבשמים), שם נתמקם לחנית לילה באוהל האירוח של סולימן, ארוחת ערב מדברית מבושלת תוגש לנו באוהל ולאחריה נתמקם לשינה על מחצלות ומזרונים בשקי שינה.
יום רביעי- גם ביום זה ניתן לשלב טיול גמלים בבוקר אצל סולימן, וכמו לפני אלפים שנה, נחווה גם אנחנו את אותם נופים קסומים ומראות, בעת חצית דרך הבשמים העתיקה. הדרך הנבטית של העולם הקדום, שחיברה בין מזרח למערב, חצתה את מדבר הנגב לחוף ימה של עזה ומשם לממלכה הרומית דרך הים. אנו נתרכז בחלק הדרך המתחיל בבקעת הערבה במואה (מול פטרה), ועד יציאת הדרך ממכתש רמון בדרכה מערבה. נמשיך למצד קצרה, החולש גבוה מעל הדרך והואדי. לאחר שנספוג את יפי הנופים ועוצמת המרחבים מראש המצד, נמשיך לכיוון הר משא הנישא, ומשם לנחל נקרות, המרשים בואדיות האזור, המנקז את מכתש רמון. נמשיך ונבקר במצד נקרות, ונעלה בערוץ המתפתל בכניסתו הדרמתית למכתש רמון. נעלה לכיוון מצפה רמון ונגיע לחניון חאן צל במדבר, ללינה ואירוח בסגנון מדברי שיכלול ארוחת ערב ובוקר למחרת. מקום ביתי ויפה להפליא.
יום חמישי- ביום זה נתרכז באזור הר הנגב. בבוקר ניכנס למכתש שקירותיו הזקופים עוטפים אותנו מכל עבר ונחקור את סודות המקום הנחשב לתופעה גיאולוגית ייחודית בעולם. נעבור באזור ה'דייקים' באבן החול, הליכה בקניון 'פרסת נקרות' ונעלה ממעמקי המכתש דרך מעלה נוח התלול. משם ניסע לאורך צוק שפת המכתש, נסיעה מהממת, למצפה רמון ומערבה לכיוון הגבול עם סיני לנחל לוץ. זו נסיעת שטח קשה בין עצי אילות אטלנטיות עתיקות במיוחד שגילן מגיע עד 2000 שנה. מנחל אילות נצא לכביש ועם ערב נחזור למצפה רמון לסיום הטיול.
המחיר: עד 4 אנשים- 390$ ליום. 5 איש ומעלה 90$ לאדם ליום.
כולל: ג'יפים, מדריך וארוחות צהריים.
ינתנו מגוון אפשרויות ללינה.


טיולים בנגב והערבה: שמורת נחל שיזף
טיולים בנגב והערבה: שמורת נחל שיזף

 

טיול ג'יפים 3 ימים בדרום הנגב
מסע אל תוך ליבו של הנגב הדרומי והמרכזי המשלב חוויות מדבר שונות – נסיעת ג'יפים מסעירה, טיול גמלים, הליכות בכמה מפינות החמד של המדבר, לינה בחאן המידברי הציורי של שחרות והסברים מקיפים בנושאים שונים הקשורים למדבר. 
יום 1- נתחיל מאילת בבוקר בנסיעה לאורך הערבה עד בריכות המלח, בהן נצפה בלהקות פלמינגו בנדידה. משם נמשיך בנסיעה בנחל פסלים עם תצורות אבן החול המדהימות שבו, והלאה למעלה סיירים - דרך ג'יפים קשה המחברת את בקעת הערבה עם פסגות הרי אילת. הדרך עוברת לאורכו של נחל עתק, מהיפים והפראיים בנחלים שבהרי אילת. בו נוכל להתוודע לחי ולצומח המדברי. הפסקת צהריים לארוחת פיקניק עשירה ותה נעשה בואדי באזור הקניוני שבו, ולאחריה נצא להליכה רגועה באחד מואדיות המישנה המנוקזים לעתק. בשעות אחר הצהריים נגיע לחלקו העליון של הנחל במצוק העתקים ודרך נחל בטמים, נסיעת שטח יפה נמשיך בדרכנו לחאן האירוח בשחרות.
חאן האירוח המדברי בשחרות: אתר זה ממוקם על גבעה נישאה בראש מצוק מעל הערבה – אל מול הרי אדום. גובה האתר 540 מ' מעל פני הים. באתר מבנה דמוי אוהל מדברי מפואר בנוי מעץ ואבן ומרופד שטיחים ומחצלות. האתר מצויד במקלחות חמות ושירותים. במקום מטבח המספק ארוחות ברמות שונות למבקרים. בחאן ישנם תנורי חימום לחורף וניתן גם לפתוח אותו לרווחה לכיוון הנוף המדהים.
יום 2- לאחר תצפית זריחה מדהימה מעל הרי אדום (אם תירצו...) וארוחת הבוקר, אפשרות לטיול גמלים של שעתיים לאורכו של המצוק, ואחריו בג'יפים לכיוון נחל פארן הגדול בעגני הניקוז בנגב. לאחר נסיעה יפה לאורכו נעבור לקניון נחל ברק, עם אפשרות הליכה בקניון או בחלקו. נסיעה לנחל זעף ולמעלה התלול והמדהים לרמת ברק ומשם דרך כביש מצפה רמון לביתנו מיום האתמול, חאן שחרות, ללינה וארוחת ערב.
יום 3- ארוחת בוקר והמשך נסיעה לנחל מתק (גבס) שבו תופעה ייחודית ומדהימה של גבישי גבס ענקיים. ממנו נמשיך לצוקים שמעל בקעת תימנע לתצפיות עוצרות נשימה מזרחה, מגובה 800 מ' מעל פני הים אל הרי אדום ובקעת הערבה הפרוסה תחתיהם. ביקור בשמורת הבולבוסים, כדורי צור ענקיים הפרוסים על הגבהות (תופעה יחודית לדרום הנגב) והמשך לנחל כסוי ויתרו היחידים בדרום הנגב בהם דיונות חול מפנקות. ארוחת צהריים נוספת בשטח וירידה חזרה לבקעת הערבה דרך מעלה שחרות הדרמטי, בדרכנו חזרה לאילת אליה נגיע עם ערב.
מסע הגמלים בשחרות: אפשרות לשילוב טיול יפהפה עם גמלים, המשולב בהליכה ורכיבה תוך הסברים והכרות עם בעלי החיים המופלאים הללו והצמחייה הייחודית למקום. תצפיות מרהיבות על הרי אדום תשולבנה במסלול הרכיבה לאורך צוק הנגב הדרומי הפונה אל הערבה. משך הטיול כשעתיים או חצי יום. (בתוספת מחיר)
המחיר: עד 4 אנשים- 390$ ליום. 5 איש ומעלה 90$ לאדם ליום.
כולל: ג'יפים, מדריך וארוחות צהריים.
ינתנו מגוון אפשרויות ללינה כולל לינת שטח.


טיולי ג'יפים גמלים והליכה בנגב מכתש רמון ונחל צין
טיולי ג'יפים גמלים והליכה בנגב מכתש רמון ונחל צין

 

3 ימים ולילות מרתקים על גמלים: דרך הבשמים הנבטית
כמו לפני אלפים שנה, נחווה גם אנחנו את אותם נופים קסומים ומראות, בעת חצית דרך הבשמים העתיקה בשיירת גמלים. הדרך הנבטית של העולם הקדום, שחיברה בין מזרח למערב, חצתה את מדבר הנגב לחוף ימה של עזה ומשם לממלכה הרומית דרך הים. אנו נתרכז בחלק הדרך המתחיל בבקעת הערבה במואה (מול פטרה), ועד יציאת הדרך ממכתש רמון בדרכה מערבה. הטיול בבסיסו משלב את כמה מחוויות המדבר המרגשות, רכיבה על גמלים, הליכות רגל מרתקות, לינה תחת כיפת השמים, אירוח באוהל בדואי, בישול ארוחות באש המדורה עם הרבה תה.
תחילת הטיול ממושב צופר, משם ניכנס למיצד מואה (מוית עואד), אחת מתחנות המשמר העתיקות שלאורח דרך הבשמים, ונתמקם באוהל האירוח הבדואי במקום. ארוחת ערב מסורתית תוגש לנו, עם תה וקפה על המדורה והרבה אווירה מדברית, כמו בתקופת השיירות לפני 2000 שנה. הלינה באוהל עם מזרונים ושקי שינה. 
בבוקר היום הראשון לטיול, לאחר ארוחת הבוקר, נאכוף את הגמלים ונתחיל במסע ממואה למיצד קצרה, החולש גבוה מעל הדרך והואדי. במסע תשולבנה רכיבה, הולכת הגמל והליכה. לאחר שנספוג את יופי הנופים ועוצמת המרחבים מראש המיצד, נמשיך לכיוון הר משא הנישא, לחניית לילה למרגלותיו תחת כיפת השמיים, כשמעלינו אין ספור כוכבים. לילה במדבר הוא חוויה הנשמרת בזיכרון לזמן רב. 
את היום השני נחל ברכיבה עד למפגש עם נחל נקרות, המרשים בואדיות האזור, המנקז את מכתש רמון. נבקר במיצד נקרות, ונעלה בערוץ המתפתל עד כניסתו הדרמתית למכתש, שם נחנה ונבלה את לילו האחרון של המסע.
בבוקר יום השלישי ניכנס למכתש כשקירותיו הזקופים עוטפים אותנו מכל עבר ונחקור את סודות המקום הנחשב לתופעה גיאולוגית ייחודית בעולם. נעבור באזור הדייקים באבן החול, נמשיך עם הגמלים למעלה דקלים ואחר הצהריים נגיע לחניון בארות שליד עין סהרונים שם יסתיים הטיול. שלושה ימים במדבר שהם חוויה שלא תישכח.
המחיר: 420$ לאדם בקבוצה.

 

טיול למכתש הקטן, נחל חצירה ומעלה העקרבים
טיול למכתש הקטן, נחל חצירה ומעלה העקרבים

 

טיול גמלים 3 ימים ו-3 לילות בדרום הנגב ושמורת הרי אילת
מסע זה ייקח אותנו למחוזות בראשית בין נופי המדבר הקסומים, בדרכים ובאופן בו הלכו השיירות בימים קדומים. הטיול משלב חוויות מדבר שונות, רכיבה והולכת גמל, הליכה מרתקת בין פסגות וקניונים, לינה בואדיות האזור תחת כיפת השמיים, והסברים מקיפים על המדבר בתחומים שונים. הטיול מוגבל במספר המשתתפים בו כדי לשמור על האיכויות המיוחדות המאפיינות מסע זה. לכל 3 משתתפים גמל שלהם שילווה אותם לאורכו של הטיול, אלו יחלקו ביניהם את קטעי הרכיבה וישלבו הליכה עם הולכת הגמל, במיוחד לאורכם של הנאקבים (דרכי הגמלים באזורים המצוקיים). הגעה ערב קודם לשחרות, ארוחת ערב ולינה במקום. 
יום 1- לאלו שירצו, השקמה מוקדמת לצפיה בזריחה המדהימה מעל הרי אדום. לאחר ארוחת הבוקר נלך לפגוש את הגמלים, נעמיס את הציוד ונצא לדרך בשילוב רכיבה, הליכה והובלת הגמל. נחל דרכנו לעבר נחל עישרון, גב העישרון (מים לאחר גשמים) ומעבר דרומה לעבר נחל צאלה, בו נחנה ללילנו הראשון בשטח. נחלים אלו מנוקזים לבקעת עובדה ממזרח. לילה קסום תחת כיפת השמים בו נבשל ונשב סביב המדורה, סיפורי בדואים ושיירות קדומות והסברים על כוכבי השמים. 
יום 2- ירידה בנקב צאלה המרשים בצוקי הנגב הדרומי אל עבר פלטת הביניים ולפסגה הגבוהה באזור- הר ארגמן לתצפית מדהימה. משם המשך רכיבה צפונה לעבר נחל זוגן ולינה ב'מרפסת'- מדרגת סלע ציורית הצופה על בקעת הערבה והבקע הסורי אפריקאי. עוד לילה קסום תחת כיפת השמיים ויומו השני של הטיול מאחורינו.
יום 3- לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, נחל דרכנו חזרה. עליה במעלה זוגן התלול יחזיר אותנו לפסגות מצוק העתקים ולשביל המצוק, דרך גמלים ציורית שתחזיר אותנו בשעות אחר הצהריים לחאן, ולסיומו של המסע. התארגנות במקום וחזרה צפונה.
המחיר: 420$ לאדם בקבוצה.

טילי שטח בירדן

טיולי הליכה בקניוני מואב

טיולים באיזור אילת

 

{related ספר המטיילים שלנו|ספרי צילום מהמדבר|אודותינו}