מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

צלילות בסיני, הים האדום ודרום מצרים

לספארי צלילות בג'יפים לאורך חופים בסיני לחץ כאן
הפלגות וצלילות מטאבה לאי האלמוגים ושארם
צלילות בעקבה ובירדן


אקו טיולי מדבר מבצעים בשיתוף עם אילן ורד וחברת סי קווין המצרית, הפלגות צלילה בים האדום ובסיני, במגוון מסלולים. ההפלגות יוצאות לאזורים מהיפים והמרתקים הקיימים בעולם הצלילה, ממיצרי טיראן המדהימים, דרך האוניות הטרופות השוכבות מאות שנים על קרקעית מפרץ סואץ ועד האתרים האולטימטיביים בדרום מצרים. הצטרפו אלינו לאחת מהרפתקאותינו בים האדום, חוויה שלא תישכח, שתשאיר טעם של עוד ועוד...
אנו מקפידים כי בכל הפלגה יהיה מדריך צלילה ישראלי מנוסה שיהיה אחראי על כל נושא הצלילות בספינה. ההפלגות יצאו עם מיטב הספינות הפועלות כיום בים האדום, סי קווין 1, South Moon , וגולדן אמפרור. הספינות מצוידות ומאובזרות בציוד הטוב ביותר שקיים, ומאפשרות לצוללים חופשת צלילה מושלמת, תוך הקפדה על רמת אירוח ושירות מהמפנקים שנראו.
באפשרותכם לארגן איתנו הפלגות פרטיות או להצטרף לאחד התאריכים המופיעים בהמשך, כחלק מקבוצה המתארגנת ע"י בודדים. בכל ההפלגות, לפני הצלילות יתבצע הסבר על האתר, עומק מומלץ וכללי בטיחות ספציפיים. בין הצלילות נהנה מארוחות טעימות ומגוונות בסגנון בופה, ונוכל לנוח על הסיפון המרווח או בקבינות הממוזגות. הספינה מצוידת ב- 4 תאי שירותים ומקלחות, סלון מרווח וסיפוני שיזוף נוחים. שתייה קלה, קפה, תה חופשי !

המחיר בהפלגות כולל – הסעות ברכב ממוזג ומרווח טאבה – שארם – טאבה, כלכלה מלאה כמתואר, מדריך ישראלי צמוד ומנוסה, מכלים ומשקולות
המחיר אינו כולל – הסעות לאילת ומאילת, מיסי מעבר גבול- 25$ לאדם, ויזה מצרית לחלק מההפלגות, טיפים לצוות הספינה בסך $5 ליום, ציוד צלילה אישי (ניתן להזמין במחיר מוזל), פנס לצלילת לילה ( $7 שכירות ישירות מהספינה כולל בטריות)

לבירורים טלפוניים, צלצלו ל- 086326477
הפלגה 3 ימים למיצרי טיראן
מסלול זה מתאים למעוניינים לבצע צלילות איכותיות ללא צורך בויזה מצרית. אזור הצלילה העיקרי במסלול זה הוא אזור מיצרי טיראן. זהו אזור צר ורדוד יחסית (עד 300 מ') התחום ממזרח ע"י האי טיראן וממערב ע"י חופי סיני. מיצרי טיראן מחברים את מפרץ אילת לים סוף ודרכם נכנסות ויוצאות כמויות מים גדולות בתהליכי הגאות והשפל. זרמי מים אלו מביאים עמם שלל של מזון ומאפשרים התפתחות אקולוגית מרשימה. כאן ניתן למצוא שוניות אלמוגים מרהיבות ומגוון עצום של דגה. כמויות המזון והדגה מושכים לאזור גם את הטורפים שבחבורה ולכן ניתן לראות באתרי הצלילה הללו דגי ים פתוח כגון: טונות, ברקודות, כרישי שונית ולעיתים גם כרישים גדולים. רוב הצלילות באזור הן צלילות "דריפט", כלומר קופצים ליד השונית והזרם לוקח אותנו לאורכה.
יום 1 – מעבר הגבול בלילה, הסעה ישירה לשארם ועליה לספינה לפנות בוקר."צלילות חימום". צלילה ראשונה ב"ראס אום סיד" - אתר הנחשב ליפה ביותר לאורך חופי שארם. צלילה שניה ב"FAR GARDEN" – צלילה רדודה ורגועה לאורך ריף עשיר.
צלילה שלישית (וראשונה במיצרים ממש) ב"גורדון". צלילת לילה בלגונה הדרומית של האי טיראן.
יום 2 – 3 צלילות מדהימות בשוניות תומאס, ווד האוס וג'קסון. צד מערבי. לינה וצלילת לילה בלגונה הצפונית של האי טיראן.
יום 3 - 3 צלילות בשוניות גורדון, תומאס, ווד האוס , צד מזרחי.
חזרה לחוף לקראת 17:00. הגעה לגבול בסביבות 21:00 .
מחיר ההפלגה - 2190 ש"ח לאדם.

הפלגה 4 עד 5 ימים לראס מוחמד ומיצרי ג'ובל (עם ויזה מצרית)
יום 1- ניפגש באילת בערב שלפני במעבר הגבול בטאבה וניסע אל הנמל בשארם אל שייך. ( כ- 3 שעות נסיעה). הגעה לספינה לפנות בוקר , התפזרות לתאים לשינה. צלילה ראשונה ב- Alternatives משם נמשיך מערבה לכיוון שאב אבו נחאס . צלילה שניה על ה- Carnatic אניית סוחר בריטית שפגעה בריף בדרכה להודו. הצלילה נהדרת וניתן לחדור לבטן האנייה. צלילה שלישית תהיה ב- Yellow Reef צלילת ריף צבעונית ,יפה וארוכה. צלילת לילה באותו הריף לאור הפנסים.
יום 2- עם בוקר נבצע צלילה ראשונה לאנייה המרשימה Jaianis D. האנייה נחה על הקרקעית בשני חלקים. נבקר בחרטום ובגשר האנייה. לאחר הצלילה נרים עוגן ונפליג צפונה לכיוון האי ג'ובל, שם נבצע צלילה שניה. הצלילה השלישית מתוכננת ב- Shag Rock בצד המזרחי של הסואץ שם נצלול באנייה Sarah H. המונחת על אחד הריפים היפים באזור. צלילת לילה ב- Shag Rock או ב Shaab Ali –
יום 3- עם זריחה נעגון על שבר האנייה Thistlegorm שהוטבעה על ידי הגרמנים במלחמת העולם . אנייה בריטית זו עמוסה משאיות ,אופנועים , רובים ותחמושת והיא אחת מאתרי הצלילה המפורסמים בעולם. לאחר 2 צלילות באנייה נעבור לפתחה הגדולה לאחת מצלילות הריף היפיפיות באזור. עם ערב נעגון ב- Sring Ray Station שם נבצע צלילת לילה.
יום 4 – עם זריחה נפליג לראס מוחמד ונצלול מוקדם ככל האפשר ב- Shark Reef . כל תאור של צלילה זו מתגמד לעומת המציאות. באתר זה נבצע גם צלילה שניה ונתעכב על שיירי האנייה Yulanda שפגעה בריף בשנות ה-70 . לצלילה השלישית נבחר את אחד משלל האתרים באזור לצלילת Drift מהנה. חזרה לנמל עם ערב.
מחיר ההפלגה ל-4 ימים: 2750 ש"ח לאדם.
מחיר ההפלגה ל-5 ימים: 3290 ש"ח לאדם.
הפלגה 7 ימים לדרום מצרים והים האדום (עם ויזה מצרית)
חוויה חד פעמית המגיעה לאזורים רחוקים שטרם הושחתו ע"י מסות הצוללים. בנוסף לאזורים שהוזכרו, וביניהם ראס מוחמד, תמשיך ההפלגה דרך ספאגה לקיר של ריף הפנורמה המפורסם, במקום זה נחזו וצולמו להקות של כרישי פטיש מגיחות ועוברות לאורך הריף. משם נעבור לאבו כיפאן, ריף יפה ביותר, לצלילות קיר נוספות . האלפיסטון ריף- הוא הראס מוחמד של הדרום, הוא מהיפים והמרשימים בדרום מצרים. בחלקו הצפוני ניתן לראות כרישים מסוגים שונים כולל כרישי אושיאניק. הנקודה הדרומית ביותר בהפלגה ריף סאמדאי הידוע בשמו דולפין ריף בגלל להקות הדולפינים החברותיים שהפכו את הריף לביתם, שחייה עם הדולפינים ומערות מדהימות וארוכות היוצרות הזדמנויות צילום נדירות. סמא דאי וריף שאאב שארם יום חדש כרישים חדשים... וצלילה רדודה יפה ב"אבו דבאב". צלילות אל המעבורת הענקית סאלם אקספרס שטבעה ועל סיפונה אלפי אנשים שברחו מכווית במלחמת המפרץ הראשונה, "ראס אבו סומה" והאי גיפטון. צלילות באוניות הטבועות "רוזלי מוולר" שנתגלתה אך באחרונה, אחותה של הטיסטלגורם, וביוליסס באי גובל. את היום האחרון נקדיש לראס מוחמד. 7 ימים של כייף מדהים, מי שלא היה ולא ראה לעולם לא יבין...
ההפלגה ב– סי קווין 1, ספינה זו אורכה 45 מטר מצוידת ומאובזרת היטב. התאים זוגיים, כל קבינה היא יחידה נפרדת בעלת מיזוג ומקלחת /שירותים משלה.
מחיר ההפלגה - 5950 ש"ח כולל טיפים, מס גבול וביטוח אישי הכולל פינוי מוסק.

מסלולים אלו הנם דוגמא בלבד, ניתן לשנות אתרים על פי בקשת הקבוצה או על פי החלטת הסקיפר בהתאם לתנאי הים. במקרה של שינוי נצלול באתרים אחרים שאינם נופלים ברמתם מהאתרים המתוארים.
לאלו המעונינים: ניתן לערוך ספארי צלילות בג'יפים לאורך חופי סיני ואף לשלב צלילות בטיולי הג'יפים אותם אנו מבצעים בסיני. הלינה בשטח או במלונות.


לגלריית תמונות הצלילה .

למפות האזור לחץ כאן.