מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

טיול למרוקו: הרי האטלס מושלגים

טיול למרוקו: הרי האטלס מושלגים

מסע למרוקו: השוק במרקש

מסע למרוקו: השוק במרקש

טיול במרוקו: האטלס ואנטי אטלס

טיול במרוקו: האטלס ואנטי אטלס

טיולי ג'יפים למרוקו: הסהרה המרוקאית

טיולי ג'יפים למרוקו: הסהרה המרוקאית

טיול למרוקו: חוף האוקיינוס, אסווירה

טיול למרוקו: חוף האוקיינוס, אסווירה

מסע ג'יפים בהרי האטלס

מסע ג'יפים בהרי האטלס

בני המדבר בסהרה המרוקאית

בני המדבר בסהרה המרוקאית

בנייה מרוקאית במרקש

בנייה מרוקאית במרקש

הרי האנטי אטלס במרוקו

הרי האנטי אטלס במרוקו

טיול שטח במרוקו

טיול שטח במרוקו

מרוקו
גרניט בהרי האנטי אטלס

גרניט בהרי האנטי אטלס

קניון הטודרה בהרי האטלס במרוקו

קניון הטודרה בהרי האטלס במרוקו

השוק במרקש

השוק במרקש

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

 טיולים למרוקו, מסע  ג'יפים בשטח,
טיולי ג'יפים במרוקו, לסהרה המרוקאית, בשילוב מסלולי הליכה באטלס וערים עתיקות במרוק
ו
 

{related טיול ג'יפים לאיסלנד|טיול ספארי בטנזניה|טיול בצפון הודו: לדאק}

 

טיול ג'יפים במרוקו: הסהרה המרוקאית
טיול ג'יפים במרוקו: הסהרה המרוקאית

 

 

 

לטיולים ביעדים שונים בעולם

טיולים במרוקו:
טיול למרוקו ל- 12 יום כולל 6 ימי ג'יפים.
טיול במרוקו, טרק ליכה של 14 יום.
הטיול המקיף- 15 יום טיול למרוקו באוטובוס
.

טיול במרוקו- 12 יום של מסע מרתק בערי הבירה, ברכס האטלס ובשולי מדבר סהרה
טיול למרוקו המשולב בן 6 ימים באוטובוס בערים האימפריאליות ו-6 ימים בג'יפים בהרי האטלס, וצפון מדבר סהרה. אדריכלות מורית ואיסלמית קדומה ועכשווית במרוקו, שווקים ססגוניים עם ריחות וטעמים משכרים, יהדות מפוארת ועשירה, כפרים מבודדים עם פסגות ונוף קדומים, משטחי חמדות אינסופיים ודיונות נודדות. כל זאת משולב בקטעי הליכה, ארוחות בסגנון החפלה, לינה באתרים קסומים. טיול למרוקו הוא חוויה מלאה הפתעות.

טיולים במרוקו- מסלול:
יום 1 : תל-אביב למרוקו: קזבלנקה – רבאט
נמריא בטיסה סדירה למרוקו, לקזבלנקה (דרך אירופה). בשדה התעופה נעבור תהליך לקבלת אשרות(ויזות) בשדה. נצא בנסיעה באוטובוס אל בירת מרוקו – רבאט. נתמקם במלון ונצא לסיור הכרות ראשון בעיר העתיקה.
יום 2 : רבאט – פאס
לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לסיור רכוב משולב בהליכות אל מרפסת המגדלור הצופה אל הים ואל הנהר והעיר סלה, נבקר בשרידי העיר הרומית שחסידות מקננות בה, טור חסן – שרידי המסגד הענק עם המוזלאום המלכותי בו קבורים מלכי מרוקו. בנסיעה נגיע לפאס ואחרי התארגנות קצרה במלון נצא אל כיכר המזרקות מול שעריו של ארמון המלך בפאס. נמשיך אל בית הקברות ("בית החיים") ובית הכנסת היהודי הקרוב לו בתוך "המלאח" – הרובע היהודי העתיק. נחזור למלון ונצא לארוחת ערב בסגנון חאפלה מרוקאית.
יום 3 : פאס – איפראן - אפורר
נפתח את היום בתצפית מהבורג' הדרומי על העיר פאס, מהיפות בערי מרוקו, בנסיעה נגיע לאחד משערי הקסבה ומשם נצא לשוטט בין הסמטאות הציוריות, המסגדים, הארמונות, המדרסות המשתלבים היטב באווירת השווקים הסואנים המחולקים לגילדות של בעלי מלאכה: נגרים, נפחים, מרקעי נחושת, תכשיטנים, עושי פסיפס (גליז') וגולת הכותרת – הבורסקאים. ארוחת צהרים ויציאה אל איפראן – עיירת נופש בסגנון צרפתי בלב שמורת טבע . כאן נפגוש את אנדרטת האריה, נצפה בארמון המלך (פרס ודיין ביקרו בו גם..). בנסיעה קצרה נגיע אל יער הארזים והאלונים עם הקופים החיים בו. לעת ערב נגיעה לעיירה אפורר למלון מבודד וציורי בו נשתכן.
יום 4 : אפורר – אימלישיל
עם בוקר נחתום על הג'יפים ונחל את טיול הג'יפים במרוקו, נארגן את הציוד ונצא דרומה למישור טדלה ממנו נטפס ונחצה את רכס האטלס התיכון האדיר החוצה את מרוקו, במעבר טיז עיט אמיר. דרך העפר המתפתלת בין צוקים וקירות זקופים תובילנו דרך מעבר טיז איסלי (בגובה 1850 מ') אל מעבר טיז בין אל וודיאן (בין הוואדיות) בגובה 2350 מ' אל אגם טיסלית (החתן). תוך זמן קצר נגיע לכפר אימילשיל בו נתאכסן במלון.
יום 5 : אימלישיל – דאדס - טינריר
נצא מוקדם מאימלישיל נחלוף שנית על פני אגם טיסלית ונגיע אל חופו של אגם איסלי (הכלה, רמז לפסטיבל הכלות) בגובה 2320 מ'. אולי נמשיך דרך הג'ורג' עם המים הזורמים לכפר טאע'רות המנותק חדשיים בשנה בגלל השלגים. נחזור לאימלישיל ונטפס אל הכפר בוזמו (2900 מ') דרך נחל מלול עד לכפר אגודל. כאן נפנה אל הדרך שתובילנו אל הדאדס. ארוחת צהרים ליד הנחל ולאחריה בכוחות מחודשים נמשיך להעפיל למעבר טיזין ואנו - 2970 מ' על קו פרשת המים. דרך יפה מלווה בהרבה סרפנטינות תביא אותנו למפגש עם מימיו של נהר הדאדס מהמרשים במרוקו. הפסקת תה בעיט- טאפקארט או בקסבה אחרת לאורך הירידה. קניון הדאדס נפתח ונסגר חליפות בדרכנו – מבנה גיאולוגי מרשים במיוחד. דרך האספלט תביאנו אל העיירה בומן-דאדס ומשם למלוננו שבטינריר.
יום 6 : טינריר – קניון הטודרה - ג'בל סהרו – זגורה
עם בוקר נכנס לקניון הטודרה ממראות הטבע היפים במרוקו. בפתחו נעלה לתצפית על נאת המדבר הגדולה עם מטעי התמרים האינסופיים שיוצרים מימיו של נהר הטודרה. נעצור על הדרך לחזות בפיסולי סלע באבן החול הוורודה שיצר הטבע. נטפס בקניון עד לקסבה שלמה ובודדה, כאן נשים פעמינו אחור ("ההרים גבוהים יותר בדרך חזרה...")ונחזור דרך טינריר אל דרך עפר במעלה רכס הסהרו, - רכס הרים צחיח עם מסלע גרניט ובזלת , מכרות מנגן ועופרת, כפרים שהזמן עמד בהם מלכת. נחצה את מעבר טיזי –נ' טאזאזארט בגובה 2200מ'. ממנו נשקף נוף קדומים של מדבר סהרה ורכס האטלס. נגלוש אל הכפר נקוב. נמשיך לאורך אחד מיובליו של נהר הדרע' עד לכביש אספלט בעמק הדרע'. אנו בעמק שכולו נאת מדבר אחת גדולה עם מטעי תמרים, גינות ירק, קאסבות עתיקות וכפרים. לעת ערב "ננחת" במלוננו בעיירה זגורה.

 

טיול במרוקו: השוק במראקש
טיול במרוקו: השוק במראקש


יום 7 : זגורה – מחאמיד – שגגה
למשכימים מוקדם נצא לסיור זריחה מעל ג'בל זגורה (974מ'). לאחר ארוחת הבוקר במלון, נעמיס ונצא למסע מדבר אמיתי ("רק חול וחול".. והרבה חמדות). פנינו דרומה אל הכפר מחאמיד השוכן בקרבת הגבול עם אלג'יר. בין דיונות החול האדירות של הסהרה נבלע ונעלם נהר הדרע'. נעלה ונרד בדיונות, נדהר לאט.. בשטחי החמדות ולעת שקיעת השמש נכנס למאהל של שבט הטוארג' (האנשים הכחולים) בשגגה, הסמוך לדיונות הגבוהות ביותר במרוקו. אנו ישנים ב"ביוואק" – מחנה אוהלים עם כל השירותים הנדרשים. שגגה הוא מקום אותו לא תשכחו במהרה.
יום 8 : שגגה – רכס האנטי אטלס – וארזאזת
הקרירות המדברית של הבוקר וארוחה במאהל יפתחו לנו את היום. נמשיך במסענו האתגרי דרך הדיונות בכיוון מערב אל חבל מדבר בו עובר הראלי "פריס דקאר". בהמשך נפנה צפונה אל רכס האנטי אטלס, אל אזור פחות מתוייר. כאן נזכה לקבלת פנים והכנסת אורחים חמה מתושבי המקום. נחצה את רכס האנטי אטלס במעבר טיז – נ טיף. נסיים את היום בתצפית על סכר אל מנצור אדאבי היוצר אגם מלאכותי ענק במבואות "עיר הסרטים" – וארזאזת. ממלוננו נוכל לצאת בערב לבלות בRoyal – מתחם תיירותי עם מלונות פאר לשחקני הסרטים.
יום 9: וארזאזת, ע'ייט בן האדו, ואדי מליח וואדי וונילה תלוואת, ארמון הגלאווים, טיז נטצ'יקה מרקש
נפתח את הבוקר בנסיעה על כביש אל הקסבה הגדולה והמושלמת של ע'ייט בן האדו. אתר זה הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר בר שימור לטובת תושבי העולם. המקום משמש בעיקר כאתר לצילום סרטים. סיור של שעה ימחיש לנו היטב את תפקידה של הקסבה בהיסטוריה של מרוקו ובחיי יום יום של הברברים.
נצא בנסיעה לאורך ואדי מליח, נעלה לתצפית בגובה 1680מ', בהמשך נפנה לואדי ונילה (הרדוף), אתו נגיע אל ארמון הגלאווים. ביקור והסבר בארמון על כל חלקיו וארוחת צהרים במסעדה מקומית. נעלה על כביש צר שיובילנו אל מעבר טיז נ טיצ'קה (מעבר הרועים) בגובה 2260מ', הבנוי על הכביש וארזאזת - מרקש. נגיעה למרקש נפרוק את הציוד במלון ונחזיר את הג'יפים "שלמים ובריאים" – סוף טיול הג'יפים....חבל!? בערב זמן חופשי.
יום 10: מרקש
את היום נקדיש לביקור ב"עיר האדומה" – מרקש ממנה נגזר שמה של מרוקו. מיקומה הגיאוגרפי והאקלים המיוחד לה העניקו לה בכורה בין עריה העתיקות של מרוקו ושמה יצא למרחוק בכל העולם כעיר תוססת עם שווקים גדולים וציוריים, אדריכלות מיוחדת ומקושטת, ותושבים הנהנים לקבל אורחים. נבקר בכיכר הג'מע אל פנע שהיא שוק רחוב פתוח לאוכל מרוקאי טיפוסי, למקח ומסחר, ללהטוטנים, מרקידי נחשים, מספרי סיפורים, תיאטרון רחוב (סטנד אפ), מגלי עתידות וקוראות בקלפים, תבלינים משכרים ותרופות טבעיות המרפאות הכל. חלק מהיום יהיה זמן חופשי לשווקים ולבזרים. לינה במרקש.
יום 11: מרקש – קזבלנקה
לאחר ארוחת הבוקר נפרד ממרקש בנסיעה צפונה אל קזבלנקה - העיר הלבנה. ארוחת צהריים במסעדת דרכים יפה וטעימה. בקזה(קיצור לקזבלנקה) נתארגן במלון ומשם נצא לסיור בקסבה הצרפתית ובאחד המונומנטים של העיר. ארוחת ערב במלון.
יום 12: קזבלנקה – תל אביב
את המלון נעזוב לאחר ארוחת הבוקר לביקור במסגד חסן הגדול והטיילת לחוף הים. ארוחת צהריים במסעדה בעיר ומשם אל שדה התעופה לטיסה הביתה.

יתכנו שינויים במסלול עקב שינוי בטיסות,הוראות השלטונות, מזג האוויר ושיקולי המדריך.
הטיול כולל:
טיסות סדירות למרוקו + העברות. מסיי נמל והיטל ביטחון.
ג'יפים מסוג טיוטה פרדו או דומה לו, לפי 4 מטיילים בג'יפ.
דלק לג'יפים .
בתי מלון H/B בדרגת תיירות מעולה.
כלכלה מלאה, ארוחת צהרים במסעדות או בפרישת שטח (פיקניק). מים מינרלים, קפה ותה בשטח. כניסות לאתרים.
מדריך מקומי, מדריך ישראלי
מפגש קבוצה לקראת יציאה

 


טיול במרוקו: טרקים בהרי האטלס והאנטי אטלס
טיול במרוקו: טרקים בהרי האטלס והאנטי אטלס

 

מסלולים מיוחדים, טיולים למרוקו
טיול במרוקו, 14 ימי הליכה ברגל, דרך העמקים והסהרה שילוב מהפנט של ג'יפים והליכות. מהיפים במסלולי ההליכה במרוקו, למטיבי לכת.
טיול במרוקו- מסלול:
יום 1: טיסה למרוקו, קאזבלנקה מרקש – לינה במרקש
יום 2: נסיעה לכיוון אימיוגלאד דרך עמק העסני אסני. במקום נפגשים עם בעלי הפרדות ורכיבה על הפרדות משם לכוון טיזיאן . בערך 4 שעות נסיעה. לינה מקומית.
יום 3: מטיזיאן לכוון טקנט – מסלול הליכה רגלי – כ 5 שעות
יום 4: מ טקנט לכוון טיזיאוסם בערך כ 4 שעות הליכה .
יום 5: מטיזיאוסם לכיוון סידי המארוח כ 5 שעות הליכה.
יום 6: מסידי המארוח לכיוון ארמד – כ 4 שעות הליכה
יום 7: הליכה עד אימליל – מאימליל מגיעים לכוון מרקש. מרקש – בערב –
מלון: מופע חגיגי – פנטסיה – אפשר לשלב טיפול מהמם בחמם ספא שנמצא במרקש בעיר הישנה ליד כיכר גמל אפנע.
יום 8: נסיעה לכיוון ווארזאזת - עצירה באיט בינהדוד– בקאסבה המקסימה באיזור. הנסיעה בגיפים. ווארזאזת לינה במקום.
יום 9: נסיעה מכיוון ווארזאזאת לכיוון אפרוד - עמק הדאדס – הליכה עד למפלים ולמעין במקום. ביקור בארפוד. לאחר מכן לקראת ערב מגיעים ל מרזוגה – פתח הדיונות של הסהרה. חפלה מקומית.
יום 10: מרזוגה והסביבה – הליכה בדיונות. רכיבה על גמלים. חזרה למלונית בערב
יום 11: מרזוגה – דרך ראשידיה נסיעה עם מספר עצירות בנקודות מענינות . מראשידיה נוסעים לכיוון פלמאזיז. וואדי ונווה המדבר של פאלמאזיז- לינה במקום –
הליכה מהאגם עד לפלמאזיז.
יום 12: הליכה בוואדי ובאואזיס ומשם נסיעה לכיוון בני מלל. עצירה בחיניפרה.
יום 13: מבני מלל לכייון מפלי אוזו – מסלול הליכה וטיפוס קל במקום. משם נסיעה לרבט או לקאזבלנקה .
יום 14: נמל תעופה.
15 יום טיול מקיף למרוקו באוטובוס
מסע אל נפלאות מרוקו, הרי האטלס הגבוהים, דיונות החול של הסהרה, הסמטאות והשווקים של הערים המלכותיות.
טיול במרוקו מאפשר הצצה מרתקת אל התושבים בערים ובכפרים הברברים, ומפגש עם נופים מדהימים של הרים ירוקים, ואדיות קסומים ומרחבי דיונות חול אינסופיים.
טיול למרוקו 15 יום- מסלול:
יום 1 ת``א - אירופה - למרוקו, קזבלנקה - רבט
יום 2 רבט - שפשוואן
נבקר במוזילאום ע``ש מוחמד החמישי, בטור חסן , ברחבת הארמון, בסמטאות הקסבה השוכנת כמבצר לחוף האוקיינוס. נמשיך צפונה לעבר וואזן לקברו של אחד מחשובי הצדיקים היהודיים במרוקו רבי עמרם בן דיוואן. מוואזן ניסע לשפשוואן, עיר ציורית שבתיה צבועים בלבן השוכנת בהרי הריף. נצא לסיור בסמטאות ונתרשם מהארכיטקטורה המדהימה של העיר.
יום 3 שפשוואן - מקנס - פס
סיור בוקר בשפשוואן ואחר כך המשך לעיר הרומאית ווילוביליס אתר העתיקות הרומאי הגדול ביותר במרוקו ,שחפירות גילו כי האתר יושב לראשונה על ידי בני קרתגו , המשך לעיר למקנס לביקור בשווקים ובשערי העיר העתיקה.המשך לעיר פס, אחת הערים העתיקות והמרתקות במרוקו.
יום 4 פס
יום סיור מלא בעיר הבירה הדתית והתרבותית של מרוקו שנוסדה במאה השמינית ע``י מולאי אידריס ה - 1 , נסייר ב`מדינה` העתיקה ביותר במרוקו ונבקר במלאח הרובע היהודי העתיק. נבקר בבית העלמין היהודי העתיק והייחודי של פס.
יום 5 דרך האטלס התיכון למדבר סהרה
יציאה לכוון הסהרה. נבקר באיפרן עיר הקייט היפיפיה שבלב ערי האטלס התיכון , ונחצה את מידלט דרך מעבר הליגיונרים . נשקיף על אגם ארשדיה ,ונחצה את הרי האטלס הבינוני. בערב נגיע לארפוד ונלון במקום.
יום 6 מדבר סהרה - טודרה
יציאה בג`יפים אל דיונות החול המפורסמות של מדבר סהרה לסיור בוקר. נחזור לארפוד וניסע לכיוון קניון הטודרה שהנו עמק ציורי שנאסף לתוך קניון תלול בו מצוקי גרניט אדמדמים שנישאים לגובה של 300 מ`. לינה בטיאנריר, נווה מדבר בפתח קניון הטודרה.
יום 7 עמק הדאדס - וורזאזאת
בשעות הבוקר נעלה בערוץ נהר הדאדס , הידוע בכינויו `עמק אלף הקסבות` , ובו כפרים ובוסתנים. נמשיך לטייל בנופים המיוחדים למדרונות הדרומיים של הרי האטלס , ולקראת ערב נגיע לעיר המחוז וורזאזאת.
יום 8 וורזאזאת - עיט בן האדו - טרודנט
בבוקר נטייל בוורזאזאת, לאחר מכן נבקר בקסבה המרשימה של עיט בן האדו, על חומותיה, מגדליה ובנייני המגורים שבה. לאחר מכן נצא לנסיעה בעמק נהר הסוס , המפריד בין הרי האטלס הגבוה והרי האנטי אטלס. נעבור בנופים שעל גבול המדבר, באזורים חקלאיים פוריים הניזונים ממי ההרים ובכפרים ציוריים. נגיע לטרודנט, עיר קטנה עם שפע שווקים מרהיבים , בה נבלה את הלילה.
יום 9 אגדיר - אסווירה
ניסע מערבה לכיוון הים לאגדיר. ייחודה של אגדיר הוא בקוטביותה ,העיר נבנתה מחדש בגישה מערבית לאחר רעידת האדמה ב - 1960 לעומת הבתים המסורתיים שנשארו. נמשיך צפונה לאורך רצועת החוף לאסווירה היא מוגדור היהודית. לינה באסווירה.
יום 10 אסווירה - מרקש
בבוקר נבקר באתרי העיר השונים : בעיר העתיקה ,בשווקים המקומיים וברובע היהודי.נמשיך משם למרקש ,שהיא אחד מהמרכזים התיירותיים החשובים במרוקו ועיר בעלת היסטוריה מיוחדת.
יום 11 מרקש
יום סיור בעיר מרקש ,שהינה אחת מהערים המלכותיות החשובות במרוקו. במרקש ,שנוסדה ב- 1062 , יש רובעים עתיקים ומודרניים המשולבים זה בזה. נסייר באתרי העיר השונים. נקדיש זמן רב לכיכר ג`מע אל פנה, על שפע השווקים והדוכנים, הרוכלים, מספרי הסיפורים ומגידי העתידות. נמשיך לסייר במבוך הסמטאות בעיר העתיקה, בשווקים וברובע היהודי.
יום 12 אוקאימדן והכפרים הברברים באטלס הגבוה
נטפס אל לב האטלס הגבוה דרך עמק אוריקה. נעצור לתצפיות על הכפרים השוכנים במדרון ההר ונמשיך אל אתר הסקי התחתון באוקאימדן. ממקום זה נצפה אל פסגת ג`בל טובקאל, הפסגה הגבוהה ביותר בהרי האטלס. משם נמשיך לאימליל נעלה למרומי הרי האטלס, לאזורים של הכפרים הברברים. נבקר בכפר הברברי המסורתי אימליל בשילוב טיול בהרים שבהם פזורים כפרים ברברים נוספים עם נוף הרים ייחודי. לקראת ערב נשוב למרקש.
יום 13 מפלי אוזוד - בני מלל
יום טיול אל אתרי הטבע בשולי האטלס התיכון. נסייר רגלית באזור מפלי אוזוד המרשימים, נטייל בין הבריכות והמפלים, בין כרמי הזיתים וטחנות קמח המונעות מכוח המים. לקראת צהריים נמשיך לעיירה בני מלל ללינה.
יום 14 בני מלל - קזבלנקה
בבוקר ניסע לכיוון קזבלנקה ,נגיע לקראת שעות הצהריים המאוחרות ,נבקר בטיילת היפה של העיר , בשכונות החדשות והמפוארות של קזבלנקה לינה בקזבלנקה.
יום 15 קזבלנקה - אירופה - תל אביב
נסיים את סיורנו בקזבלנקה נתרשם מיופיה של העיר אח``כ המשך לשדה התעופה לטיסה דרך אירופה לישראל.

אופי טיול המקיף למרוקו: טיול באוטובוס ממוזג ונוח. נופים מגוונים, מהרים, ואדיות עד למדבר.
תחבורה במרוקו: אוטובוס תיירים ממוזג . סיורי ג`יפים בסהרה וג`יפים להרי האטלס הגבוה לכפרים הברברים.
לינה במרוקו: בבתי מלון מדרגת תיירות טובה.
כלכלה: חצי פנסיון (שתי ארוחות ביום) לאורך כל הטיול + 2 ארוחות צהריים מסורתיות מיוחדות
קבוצה: גודל קבוצה 15- 24 מטיילים. מדריכים מקומיים באתרים במרוקו ומדריך ישראלי. 

 


ארכיטקטורה מרוקאית במראקש
ארכיטקטורה מרוקאית במראקש

 

טיולי סנאפלינג בקניוני מואב בירדן

טיולים בסיני

טיולים למדבר המערבי של מצרים

טיולי ג'יפים באילת

טיולי ג'יפים בירדן

 

{related טיולים לדרום אמריקה|טיול לרואנדה ואוגנדה|טיולי ג'יפים במונטנגרו}