מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

{related ספר המטיילים שלנו|ספרי צילום מהמדבר|אודותינו}


 

היכן מתחיל הטיול ?
בכול מקום הנוח לכם להתחלת המסלול.

מתי מומלץ לטייל ?
ככלל, התקופה המומלצת ביותר בשנה לטיול במדבר היא בין החודשים ספטמבר למאי, אך טיולי ג'יפים מתאימים לרוב ימות השנה. טיולי גמלים והליכה ב"הר הגבוה" בסיני, מתאימים אף הם לחודשי הקיץ, זאת משום שהטמפרטורה בגובהו נעימה גם בימות הקיץ. חלקה הצפוני של ישראל נהנה אף הוא מקיץ מתון, ולפיכך הנו יעד טיולים פופולארי גם בקיץ.

מזג אוויר
הקיץ חם מאוד, אך בחורף מזג האוויר נפלא, אם כי, בחודשים מסוימים עשויה הטמפרטורה לרדת בצורה קיצונית, במיוחד בלילה, ובמקומות גבוהים וחשופים.

כמה קשים פיזית הטיולים ?
הטיולים מתחלקים לקלים עד קשים מאוד. החל בשיטוט שליו ונינוח, וכלה בטיפוס של עשר שעות ביום עם תרמיל במשקל חמישה עשר ק"ג על הגב. הכל תלוי בכם ובדרישות אום תעמידו לטיול. ניתן כמובן להתייעץ עמנו לגבי כל ספק העולה בכם, וכמובן שלא תצטרכו לקחת על עצמכם אתגרים שאינכם מעונינים בהם או יכולים להם.

גודל קבוצה
קבוצות בגודל בינוני (10- 15 איש) יוצרות את האווירה הטובה ביותר. אנחנו ממליצים שמספר אנשי הקבוצה לא יעלה על עשרים.

מדריכים ושפות
כל מדריכינו הם בסטנדרטים גבוהים, ומנוסים מאוד בטיולים והמסלולים אותם הם מובילים. שפות ההדרכה העיקריות הנן עברית ואנגלית, אך ניתנים לביצוע במגוון שפות נוספות בהתאם לדרישת הקבוצה ולזמינות המדריכים.


 

לינה
טיולי המדבר שלנו מעניקים לכם את ההזדמנות ליהנות מלינה תחת כיפת השמיים, ובכל ערב אנו מקימים מחנה לחניית לילה בנקודה אחרת. באפשרותנו לספק שקי שינה למעונינים, כמו כן אוהלים קטנים בתיאום מראש. מתקני שירותים ומקלחות אינם זמינים בשטח, אך באפשרותכם לנצל את ההזדמנות ולהתרענן בכל גב ונאת מדבר בהם נבקר בדרך. ישנן קבוצות הנהנות במיוחד מלינה במאהל בדואי, טיולינו הארוכים ילונו בד"כ במאהל מסוג זה לפחות לילה אחד. לינה במלון תאורגן ע"פ בקשות מיוחדות.

אוכל ושתיה
כל הארוחות כלולות (שלוש ארוחות ביום). הארוחות מותאמות לטיולים במדבר, ארוחות הבוקר והצהרים הנן בסגנון פיקניק, ארוחת הערב מבושלת על המדורה בחניית הלילה. הפסקות תה מרעננות נערכות בתדירות גבוהה. מיי השתייה שלנו מסופקים על ידנו ובאיכות גבוהה. היה ויש למי מחברי הקבוצה מגבלות תזונה כאלה או אחרות, יש להתייעץ עימנו בנושא בזמן הרישום.

מה להביא
למרות שאנו מספקים שקי שינה, ואוהלים קטנים ע"פ דרישה, אתם יכולים להרגיש חופשיים להביא עמכם את ציוד המחנאות שלכם, במיוחד את שקי השינה שלכם (בהנחה שהם חמים מספיק).
עליכם להביא עמכם : תיק גב קטן לסחיבת הציוד הנחוץ במהלך היום, ביגוד והנעלה נוחים, ביגוד חם לשעות הערב והלילה, כובע, בגד ים, משקפי שמש, מגבת, כלי רחצה (כולל סבון ונייר טואלט), קרם הגנה מפני השמש, שפתון, סרטי צילום, תרופות (בהתאם לצריכתכם), פנס וכפכפים. אקו טיולי מדבר אינה אחראית לנזק או אבדן של ציוד אישי.

ביגוד
על הבגדים להיות נוחים ומתאימים לטיול ולעונה, בייחוד הנעליים. יש ליזכור בעיקר בחורף להביא בגדים חמים, כולל מעילים. נעליים נוחות להליכה במים במסלולים מסוימים.

אשרות כניסה
אין צורך באשרת כניסה (ויזה) לטיולינו היוצאים לסיני מאילת. טיולים לקהיר ולמצרים מחייבים ויזה מיצרית מלאה, ויזה המונפקת בשגרירות בתל אביב או בקונסוליה באילת. לטיילים לירדן מישראל, אין צורך בויזה. לבעלי דרכונים זרים יש לצאת עם הדרכון הישראלי בכל מקרה מהארץ. לידיעתכם, הוצאות ויזה ומיסי מעבר גבול אינם כלולים במחירי הטיולים שלנו. מיסי מעבר הגבול הנם בעלות של כ- 27$ לאדם. עליכם לוודא כי דרכונכם תקף לארבעה חודשים לפחות ממועד היציאה. על בעלי דרכונים שאינם ישראלים לוודא כי בידם אשרת כניסה חזרה לישראל לפני היציאה לטיול. אסור באיסור מוחלט לחצות את הגבול עם נשק מסוג כלשהו.

טיפים
טיפים נהוגים בסיני ובירדן כאחד. המלצתנו היא לתשר בשיעור של 4$ לאדם ליום, טיפ שיתחלק בין המדריך, הנהג ומלווים היכן שרלוונטי. טיפים למדריכים ישראלים נתון לשיקול דעתכם.

ציוד עזרה ראשונה
מדריכינו הנושאים עמם ערכות עזרה ראשונה יכולים לסייע בפציעות קלות. מקרים חמורים יועברו לאילת לטיפול מקצועי.

מגבלות גיל
מגבלות גיל אינן קיימות, מניסיוננו, גיל אינו נתון המעיד על התאמה. אנו סומכים על שיקול דעתכם בנוגע ליכולותיכם, ועושים כל שביכולתנו על מנת להתאים את הטיול המתאים לכם ביותר.

מגבלות בריאות
מטיילים הסובלים מבעיות בריאות כלשהן, אשר עלולות להשפיע עליהם בזמן הטיול, חייבים את אישור הרופא שלהם לפני הרישום לטיול. קחו זאת בחשבון, לפעמים, עזרה רפואית מיידית לא תהיה זמינה. היה ומי מהמטיילים יזדקק לטיפול רפואי בזמן הטיול יפונה לבית החולים באילת.

התשלום על הטיול
מקדמה ע"ס 25% תיגבה בזמן הרישום, שאר תנאי רישום בטופס הרשמה שיינתן לכם. את התשלום ניתן לבצע במזומן, כרטיסי אשראי, העברה בנקאית או המחאות.

ביטולים
מקדמות ודמי רישום לא יוחזרו. שאר התנאים בטופס ההרשמה אותו תקבלו.

תנאים
המחירים כוללים מדריכים, הסעה, ג'יפים/גמלים (ע"פ הטיול), ארוחות וציוד מחנאות, המחירים אינם כוללים אשרות כניסה (ויזות) מסי מעבר גבול, טיפים או כל הוצאה אישית אחרת (שאינן מצוינות ככלולות במחיר).

ביטוח
אנו מכוסים בביטוח צד שלישי ואחריות מקצועית. על כל מטייל לדאוג לביטוח בריאות אישי וביטוח מטען המתאים עבורו.

טיולים לירדן

טיולים באילת