מומלצים

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Prev Next
טיולים ארוכים בירדן: ג'יפים והליכה

מבחר טיולי שטח הירדן של 3 ימים ומעלה.

טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם

   ↵   ↵ החוויה האולטימטיבית בירדן, טיול יומיים לפטרה וואדי רם.

טיול יומיים לפטרה בירדן

  ↵ טיול מקיף של יומיים לפטרה בלבד, כולל המנזר, הר הקורבנות וג'אבל הרון.

טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום

  ↵ טיול גמלים והליכה בקניוני הערבה הירדנית: וואדי אל חיימר.

המדבר המזרחי וארמונות המדבר בירדן

מסע ג'יפים של 4 ימים בירדן, למדבר המזרחי וארמונות המדבר.

טיולי ג'יפים באילת

  ↵  ↵   ↵ מגוון טיולי ג'יפים והליכה בהרי אילת, טיולים קבוצתיים ופרטיים

טיול הר גבוה בסיני

מסע רגלי עם גמלים לאזור ההר הגבוה של סיני, טיול קסום באווירה שאין שני לה

טיול 4.5 ימים לקניוני מואב

טיול רגלי בקניוני מואב בירדן, טוויב עוצרת נשימה.

המדבר המערבי: 11 יום צפוני

מסע ג'יפים של 11 יום למדבר המערבי של מצרים- מסלול צפוני: סיווה וים החולות הגדול

טיולי ג'יפים קצרים בנגב

טיולים בנגב, טיולי ג'יפים קצרים במצפה רמון, נחל צין, דרך הבשמים, המכתשים.

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

טיולים בטורקיה, טיול ג'יפים בקפדוקיה

לטיולים ביעדים שונים בעולם
למסלול 5 מים בארץ האגמים והרי הטאורוס- כאן.

טיולים לקפדוקיה:
טיול ג'יפים של 6 ימים לקפדוקיה בטורקיה
טיול לקפדוקיה הוא אוסף ימים גדושים בחוויות. מפגשים מדהימים עם נופים אחרים ממה שהכרתם, מסע לתוך תרבות שעמדה מלכת, אנשים החיים במערות ומשתמשים בחמורים כרכב 4x4 - מסע הוא אל נופיה הקסומים והבלתי מוכרים של חבל הארץ קפדוקיה שבטורקיה, הידוע כמקום בו הטבע יצר אתר מדהים ביופיו, מקומות בהם נדמה שלא דרכה רגל אדם. מעברי ג'יפים גבוהים ברכס הבולקאר ובהרים האדומים, מפלי ענק, טחנות הידרו-מכאניות, ראפטינג דרך קניונים עוצרי נשימה והרבה הרבה נוף וטבע.
יום מס' 1 : טיסה ת"א - איסטנבול - קאייסרי
נצא בטיסת בוקר או צהרים מת"א לאיסטנבול (Istanbul) ולאחר חניית ביניים נמשיך בטיסת פנים לעיר קאייסרי (Kayseri) לקפדוקיה, בירת חבל הארץ. העברה למרכז קפדוקיה ולינה בבית מלון איכותי.
יום מס' 2 : ערוץ הפנג'רליק, הר הקולומבריום, סוהנלי וההרים האדומים – ג'יפים.
יום זה נפתח בנסיעה מאורטהיסר (Ortahisar) אל תוך ערוץ הפנג'רליק (Pancerlik) באופק מזדקר החרוט העצום של הר הגעש ארציאס (Erciyes) שגובהו 3,916 מטר. התפרצויות געשיות מהר זה הן שיצרו את נוף החרוטים המיוחד שמאפיין את אזור קפדוקיה. נסיעה מאתגרת בתוך ערוץ האוזנגי (Uzengi) הזורם תביא אותנו אל הכפר מוסטפהפשה (Mustafapasa) ומשם נשים פעמינו במעלה הואדיות עד לכפר סוהנלי (soganli) בו נאכל את ארוחת הצהריים בצל עצי התפוח המוריקים. אחרי הצהריים נחצה את הפלאטו רחב הידיים של נידה (Nigde) ונמשיך למרגלות ההרים האדומים (Aladagalar) ובמורד המעברים הקיליקיים עד לעיירה קאמישלי (Kamisli) ללינה במלון משפחתי.
יום מס' 3: ארזי ענק רכס הבולקר והמלנדיז, המעברים הקיליקים - ג'יפים
לאחר ארוחת בוקר כפרית נצא לדרך נשים פעמינו אל העיירה פוזנטי (Pozanti) היושבת במעמקי המעברים הקיליקיים. נעלה בין מיצרי הסלע עד הכפר הורוז (Horuz) ומשם נתחיל בטיפוס על מדרונותיו המזרחיים של רכס הבולקאר (Bolkar) ודרכים פתלתלות אשר שרידי החורף והשלג משאירים בהן חותם שאין לטעות בו, עד לאגם האלפיני קרגול. מימיו של אגם זה מחלחלים במערכות קארסטיות מסועפות ונובעים כמעיין במרכז המעברים הקיליקיים. נטפס לגובהה של 2600 מטר ואף יותר ונעצור לארוחת פיקניק משודרגת על הרכס. נמשיך בדרכנו אל הכפר הקטן אק-טופראק נחצה את המסילה החיג'אזית אל מישורי אנטוליה, נצלח את הפלאטו של קוניה (Konyan Ovasi) ונטפס שוב למעבר ההררי שבין הר הגעש חסן (Hasan dag) לרכס המלנדיז (Melendiz). את הלילה נבלה בעיירה גוזליוהורט (Guzelyohurt) שהיתה מרכז נוצרי חשוב בימי קדם.
יום מס' 4 : העיר התת - קרקעית של קיימקלי, אגם נאר וקניון האיכלרה - ג'יפים
עם בוקר נצא בנסיעת ג'יפים אל עמק המנזרים (Monnastir Vadisi). ונשוטט בסימטאות העירה היפהפיה בה לננו בליל אמש. נסיעת ג'יפים קצרה תביא אותנו אל תחילתו של מסלול ההליכה. נצא לסיור רגלי של כשעתיים לאורך ערוץ המלנדיז הזורם, נבקר בכנסיות החצובות בקירות הקניון ובהם ניתן לראות ציורי קיר –פרסקו. במקום מספר רב של כנסיות פשוטות ותאי התבודדות מראשית הנצרות. ארוחת צהריים בתום הטיול על גדת הנחל בכפר בליסירמה (Belisirma) ואז נמשיך לנסיעת שטח מאתגרת באיזור אגם נאר (Nar-gol). אגם זה הוא למעשה לועו של הר געש שכבה והתמלא במיים. על גדותיו של אגם זה נוכל לחזות בפעילות גיאו-טרמית. נמשיך אל עיר המסתורין התת קרקעית של קיימקלי (Kaymakli) בה נבלה שעה מרתקת בין מחילות, מעברים, חדרי אחסון, אסמים, חדרי מגורים וכל זאת בשמונה מפלסים מתחת לפני הקרקע, פרוייקט ארכיטקטוני זה הוא אחד משיאי הטיול והינו בעל עוצמה נדירה - צריך לראות כדי להאמין.נחזור אל מרכז קפדוקיה ונעלה לגבעת מבצר אוציסר ((Uchisar – מכאן נשקף עמק גרמה במלוא עוצמתו ויופיו ואם מזג האוויר מאפשר – נחזה גם באחד ממראות השקיעה המרגשים שאופיניים לאיזור זה. את הלילה נבלה בבית מלון במרכז קפדוקיה.
יום מס'5 : רפטינג, כדרות מקומית, ומלאכות בקפדוקיה – ג'יפים.
בבוקר מומלץ להשכים ולצאת ל"טיסה" בכדור פורח , קפדוקיה נחשבת לאחד המקומות הטובי ביותר לטיסות מסוג זה , הנוף ממעוף הציפור פשוט עוצר נשימה. יום מרתק עומד בפתח , לאחר ארוחת הבוקר נחזור אל הג'יפים ונצא לעבר נהר הקיזילימרק, הנהר האדום אשר מתפתל לו דרך העיירה אבנוס (Avanos), הקיזילימרק (Kizilirmak) הוא הנהר הארוך ביותר בטורקיה ממנו לוקחים הכדרים המקומים את חומר הגלם ליצירותיהם בעלות הגוון האדום ועל כך שמו. נסיעה קצרה תביא אותנו לנקודת התחלת הרפטינג, נקבל תדריך בטיחות , נצטייד בכול הדרוש וקדימה למים, נצא לרפטינג על גבי סירות ראפט לאורך קטע הנהר, אשדים לבנים, נופים מרהיבים, חקלאות מקומית והרבה מים וכייף מצפים לנו בשעות הקרובות. בסיום הרפטינג ארוחת צהרים כמיטב המסורת הטורקית ולאחריה נצא לסיור רגלי בעיירה אבנוס המהווה מרכז לכדרי האזור, נבקר אצל גאליפ (Galip) בבית המלאכה המפורסם ונחזה ביצירות אמנות מדהימות לצד אוסף מיוחד שהכניס את בעליו לספר השיאים של גינס. נתנסה בעבודה על אבניים ונשמע מעט על ההיסטוריה של בעלי המלאכה בעיירה. נסיים את היום במעיינות החמים הסמוכים לעיירה ברחצה והרגעות מהיום הנפלא ובערב חזרה לבית המלון בו שהינו בלילה הקודם.
יום מס' 6 : יום שכולו קפדוקיה, מנזרים חצובים, תופעות גיאולוגיות, וטיסה הביתה – ג'יפים. יום שכולו הפתעות בארץ הפיות קפדוקיה. יום של נופים, תופעות ייחודיות, מנזרים חצובים, זחילה במחילות, ושקיעות יפהפיות. קפדוקיה היא אחד מפלאי עולם, מקום תחילתה של הנצרות, אשר את פרסומה קנתה בזכות התופעות הגיאולוגיות הייחודיות שהתגלו בה. מקום משיכה לתיירים מכל רחבי העולם המגיעים להתפעל מהתופעה הייחודית. נרד מאוציסר אל עמק הגרמה בהליכה רגלית מדהימה דרך אמות המיים בעמק היונים. נבקר אנשים שחצבו את ביתם בתוך חרוטי הסלע ומתגוררים בהם עד היום. בתום ההליכה זמן חפשי בעיירה גורמה למעט שופינג ומשם לארוחת צהרים במסעדה מקומית. אחרי הצהריים נסייר בין ארובות תלת ראשיות בפשה – בה (Pasabag), ונסיים את היום בנסיעת שטח יפהפיה באזור ה"רוז ואלי" (Rose Valey) המזכיר במעט את נחל פרצים ומשם העברה לשדה התעופה בקאיסרי לטיסת ערב לאיסטנבול וטיסת המשך לתל אביב.

הטיול לקפדוקיה כולל:
טיסות סדירות
העברות באוטובוס תיירים ממוזג
לינות עפ"י תיאור
כלכלה מלאה
מים מינרלים במסלולי הטיול
כניסה לאתרים
מדריך שטח ישראלי
ג'יפ צוות, מנהלה
מכונאי
רפטינג
ג'יפים חדישים מסוג "סוזוקי ויטרה " או דומה לו (לפי 4 בג'יפ)
דלק לג'יפים
מכשירי קשר בכול ג'יפ
 

טיולי סנאפלינג בקניוני מואב בירדן

טיולים בסיני

טיולים למדבר המערבי של מצרים

טיולי ג'יפים באילת

טיולי ג'יפים בירדן