טיולים פרטיים לפטרה מאילת

טיולים פרטיים לפטרה מאילת

טיולים פרטיים לפטרה מאילת
קניון סיק מוסא המוביל למקדש של פטרה

קניון סיק מוסא המוביל למקדש של פטרה

טיול פרטי לפטרה וואדי רם מאילת

טיול פרטי לפטרה וואדי רם מאילת

טיול פרטי לפטרה וג'אבל מטבאח הר הקרבנות

טיול פרטי לפטרה וג'אבל מטבאח

טיול פרטי לפטרה וג'אבל מטבאח

אזור פטרה בשלג: טיולים לירדן מאילת

סיור לילי בפטרה

סיור לילי בפטרה

החאזנה: המקדש הגדול בפטרה

החאזנה: המקדש הגדול בפטרה

החאזנה: המקדש הגדול בפטרה
חצב פורח בסתיו בפטרה

חצב פורח בסתיו בפטרה

אבן חול צבעונית באזור פטרה

אבן חול צבעונית באזור פטרה

אבן חול צבעונית באזור פטרה

אבן חול צבעונית באזור פטרה

אבן חול צבעונית באזור פטרה

החאזנה: המקדש הגדול בפטרה

ג'אבל הרון- קבר אהרון: טיול פרטי לפטרה

ג'אבל הרון- קבר אהרון: טיול פרטי לפטרה

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

טיולים פרטיים מאילת לפטרה, האופציות השונות לטיול פרטי מאורגן בפטרה בירדן. קבר האובליסקים, קוביות הג'ין של פטרה, הסיק, החזנה, התיאטרון ועוד . סיור מודרך בעברית לפי דרישה.

'יש משהו מלהיב בלפסוע בודד עם הגיגך אלה בין ערמות החול הנודדות.'
ברטלט וויליאם הנרי- (40 יום במדבר- 1849)

 

{related טיולים לפטרה: כל האפשרויות|טיול יומיים בירדן: פטרה וואדי רם|טיול 4.5 ימים לקניוני מואב}

 


טיולים פרטיים לפטרה מאילת: החאזנה
טיולים פרטיים לפטרה מאילת: החאזנה

 

לנרשמים לטיול היומי לפטרה מאילת בחודש הקרוב הנחה משמעותית, 234$ בלבד לאדם במקום 259$, במידה ולנים בירדן 30$ פחות!

 

טיולי יום ויומיים לירדן מאילת

מחיר טיולי ירדן מאילת אינם כוללים  מיסי גבול, הנדלינג וטיפים 65$ לאדם, בעלי דרכון ישראלי פטורים מתשלום הויזה הירדנית.

אפשרויות ליום טיול פרטי לפטרה מאילת


בדף המידע הבא תמצאו את כל פרטי הטיולים הפרטים ליום אחד, אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה המתעוררת ולמידע נוסף.
פטרה נחשבת כאחד מפלאי תבל ומכילה המון. לכן חשוב לנו במיוחד לנצל את הזמן נכונה בכדי להספיק ולראות כמה שיותר. יום לפני הטיול פרטי הדרכונים מועברים לגבול בכדי להכין את האשרה מראש, דבר החוסך זמן יקר בחציית הגבול בבוקר הטיול. האיסוף לטיול יהיה בשעות הבוקר המוקדמות כדי להבטיח את חציית הגבול במהרה. הנהג שיאסוף אתכם ילווה אתכם ובצידו השני של הגבול תפגשו את הנציג הירדני שלנו שילווה אתכם עד סיום מעבר הגבול ושוב בערב בסיום הטיול.
לאחר חציית הגבול תפגשו את המדריך שלכם ותעלו על הרכב שיהיה לרשותכם במהלך היום, תקבלו בקבוק מים מינרלים עבור כל משתתף. באופן עקרוני הרשויות הירדניות לא מאשרות הכנסת מזון ומשקאות, אך ישנה תופעת התעלמות מוחלטת מחטיפים אישיים וארוחות קלות הנישאות בתיק האישי. כעת תחלו בנסיעה של כשעתיים לפטרה דרך העיר עקבה. המדריך האישי שלכם יספר לכם בדרך על ההיסטוריה והתרבות הירדנית כמו כן על הנצפה בדרך. סמוך לפטרה תעצרו בנקודת צפייה לעבר ואדי מוסא, העיירה שבה נמצאת פטרה, ומרחוק ניתן יהיה לראות את קבר אהרון.
הגענו לפטרה, עיר המתים הנבטית. בפטרה נחל ברכיבת סוסים קצרה, לאלו שרוצים. כיוון שהגעתם עם מדריך פרטי המלווה אתכם וכיוון שהמקומיים דורשים לקבל טיפ של כ-5$ למשתתף, אנחנו לא ממליצים להשתמש בשירות "חינם" זה. לאחר הכניסה, הליכה של כחצי שעה דרך הסיק- קניון מדהים ביופיו, עד כניסתו הדרמטית למקדש הקבורה הגדול והמפורסם, החאזנה. פטרה נחשבת ובצדק לאחד מפלאי העולם הקדום, כל מורשת התרבות הנבטית פרוסה בה וחקוקה בחציבות הסלע האדום. בדרך ה"סיק" נראה את המחצבה, קוביות הג'ין והאתר הגדול הראשון של קבר האובליסק. בכניסה לסיק נראה את הסלע המגן על פטרה משיטפונות ותעלות ניקוז העתיקות של האתר, את שרידי הקשת שסימנו את הכניסה לפטרה. אנו מוצאים גם כאן את ההתחלה של מערכת המים המתוחכמת של פטרה שפועלת לכל אורך הסיק. בתוך סלעי הסיק נראה גילופים עתיקים של אלים המעטרים קירות הקניון המתנשאים לגובה. בסופו של הסיק נמצאת האבן המפורסמת ביותר של פטרה, האוצר (החאזנה). כאן יינתנו כמה דקות לצילומים לפני שנמשיך את סיורנו לאורך הרחוב המרשים לכיוון התיאטרון הנבטי. את המשך היום עד שעות אחר הצהריים נבלה בשאר חלקי העיר האבודה בת האלפיים: קבר הטריקליניום, קברי המלכים, ה(אמפי) תיאטרון, החומה הביזנטית, רחוב העמודים, מקדש האריות המכונפים, הכנסייה הביזנטית והקולומבריום. נאכל ארוחת צהריים במסעדה כמפורט בהמשך, נחזור עם ערב למסוף ערבה. ביקור במנזר ובבמת הקורבנות מתאפשר רק בטיולים פרטיים, אפשרות לכרכרות למתקשים בהליכה בסיור בפטרה המתאימות לשני אנשים.
בהמשך תמצאו מספר אפשרויות ליום טיול פרטי. טיולים פרטיים, מסיבות ברורות, יכולים להתבצע מהר יותר וניתנת האפשרות לבקר במקומות שונים ואחרים בנוסף או במקום האתרים הרגילים. לפעמים בגלל מגבלות הליכה נדרש קצב איטי יותר בטיול וגם לכך נותן הטיול הפרטי מענה. לעיתים קרובות הטיול הפרטי מוזמן רק כדי לקבל מדריך צמוד באופן אישי יותר ולהתאים אישית את מסלול הטיול.
חמש האפשריות לפניכם כוללות תוספות כגון המנזר, במת הקורבנות, וואדי רם, התוספות הפופולאריות בקרב המטיילים ליום אחד בפטרה. בסוף הדף תמצאו מפה של פטרה שתעזור לכם להתמצא.

אופציית הוספת לילה בואדי רם- 
בסיומו של הטיול בואדי רם ניתן להוסיף לילה שלישי במאהל כולל 2 ארוחות והסעה חזרה לאילת בבוקר למחרת.
מאהל 3* , חדרים פרטיים , מקלחת ושירותים משותפים. בתוספת 120$ לאדם בחדר זוגי, תוספת ליחיד בחדר $35
חדר פרטי עם מקלחת ושירותים ב planet camp בתוספת 160$ לאדם בחדר זוגי. תוספת ליחיד בחדר 55$
מאהל  4*  wadi Rum camp (חדרים פרטיים עם מיזוג אויר) בתוספת 180$ לאדם בחדר זוגי. תוספת ליחיד בחדר 75$.
UFO camp bubble 5* - תוספת 222$ לאדם בחדר זוגי, 120$ תוספת לחד ליחיד.
Luxotel camp bubble – תוספת 265$ לאדם בחדר זוגי,  תוספת ליחיד בחדר 160$.
Aicha Memories, Junior Suite – תוספת 220$ לאדם בחדר זוגי, תוספת לחדר ליחיד 120$ 
Aicha Memories Executive luxury תוספת 275$ לאדם בחדר זוגי, תוספת ליחיד בחדר 165$ 
Aicha Memories Panoramoc view   תוספת 295$ לאדם בחדר זוגי,  תוספת לחדר ליחיד 185$ 
 


טיולים פרטיים לפטרה מאילת: החאזנה
טיולים פרטיים לפטרה מאילת: החאזנהאפשרות 1 –טיול פטרה בסיסי.
בדומה לטיול הרגיל הקבוצתי, האפשרות הזו היא הקצרה יותר ומתאימה למטיילים המוגבלים זמן או המעדיפים לא ללכת הרבה. הטיול כולל את המחצבות, קוביות הג'ין, קבר האובליסקים והטריקוליניום, הסיק, החאזנה ורחוב החזיתות. ארוחת הצהרים במסעדה מקומית טובה מחוץ לאתר, אך יש אפשרות לשדרג לארוחת צהרים בחדר האוכל של מלון מובנפיק בתוספת של 28$ למטייל. לאחר ארוחת הצהרים נחל בדרכנו חזרה לאילת. האיסוף לטיול זה יתבצע לא מאוחר מ 06:50 בבוקר.
במפה: A – כניסה, B – החזאנה, C- קברי המלכים.
מחיר למטייל: 2 אנשים – 815$ לשנים, 3 אנשים- 365$ לאדם, 4 אנשים- 330$ לאדם, 5 איש ומעלה 315$ לאדם.


אפשרות 2 – סיור בפטרה של יום מלא.
אפשרות זו כוללת את המסלול הבסיסי ובנוסף את קברי המלכים, הכנסייה הביזנטית, ומקדש האריות המכונפים. ארוחת הצהרים במסעדה מקומית טובה באתר, אך יש אפשרות לשדרג לארוחת צהרים למסעדה ברמה גבוהה יותר בתוספת 24$ למטייל. לאחר ארוחת הצהרים חוזרים באותה הדרך לכניסה לאתר, ללא המדריך, ותיהנו מזמן נוסף לצילומים וכדומה. בכניסה יחכה לכם הרכב בו תיסעו חזרה לאילת. האיסוף לטיול זה יתבצע לא מאוחר מ-06:50 בבוקר.
במסלול זה מומלץ לשדרג ארוחת צהרים למסעדה הטובה יותר בתוך פטרה ב- 17$ לאדם
במפה: A – כניסה, B – החזאנה, C- קברי המלכים. D – מסעדות.
מחיר למטייל: 2 אנשים – 815$ לשנים, 3 אנשים- 365$ לאדם, 4 אנשים- 330$ לאדם, 5 איש ומעלה 315$ לאדם.

 

טיול פרטי לפטרה וואדי רם מאילת
טיול פרטי לפטרה וואדי רם מאילת
 

אפשרות 3 – סיור בפטרה של יום מלא עם המנזר- ג'בל אל' דיר
הטיול כולל את כל המסלול כמו באפשרות 2 ובנוסף טיפוס לאחד המקומות המרהיבים בפטרה – המנזר ו"אל דיר" בערבית. לאחר ארוחת הצהרים במסעדה באתר הכלולה במחיר נחל בהליכה לעבר המנזר, הדרך היא מאוד תלולה ומשובשת וההליכה אינה קלה. הטיול למנזר אורך כשעתיים. ישנם מקומיים בדרך המציעים שירות חמורים וגובים על כך בערך 15$. אנו ממליצים לא להשתמש בשירותיהם ומפצירים בכם לסרב להם בנימוס, כשתגיעו לשם ותראו אותם בפעולה תבינו למה. אין אפשרות לערוך את הטיול הזה בימי שישי ושבת כיוון שבימים אלו מעבר הגבול נפתח רק בשמונה בבוקר (במקום ב06:00, בימי חול). אם במקרה של עיכוב בלתי צפוי נאלץ לבטל את הביקור במנזר הטיול יחויב כטיול יום ארוך לפטרה (אפשרות 2). אפשרות נוספת היא לוותר על ארוחת הצהרים במסעדה ולקבל ארוחה ארוזה להמשך הטיול לאחר הביקור במנזר. המדריכים בדרך כלל אינם מצטרפים לביקור במנזר אך ידריכו אתכם בהנחיות פשוטות ויפגשו אתכם בכניסה לאתר ב16:30 בערך. זהו טיול מעולה אך הקשה ביותר מבחינה פיזית, הוא כולל כ10 ק"מ הליכה. למטיילים המורגלים בכך זה אכן מסלול השווה את המאמץ.
במסלול זה מומלץ לשדרג ארוחת צהרים למסעדה הטובה יותר בתוך פטרה ב- 17$ לאדם.
האיסוף לטיול בשעה 06:15 בבוקר.

במפה: A – כניסה, B – החזאנה, C- קברי המלכים. D – מסעדות F – מנזר ג'אבל א'דייר
מחיר למטייל: 2 אנשים – 415$ לאדם, 3 אנשים- 375$ לאדם, 4 אנשים - 338$ לאדם 5 איש ומעלה 318$. תוספת למדריך לטיפוס למנזר – 50$ לקבוצה- אין צורך בכך.

אפשרות 4 – טיול פטרה יום שלם כולל הר הקורבנות
יום טיול זה כולל את המסלול הארוך ובנוסף את במת הקורבנות – ג'אבל מדבאח, קאסר אל בינת, המקדש הגדול וואדי פארסה. ארוחת הצהרים במסעדה בפטרה כלולה במחיר אך ניתנת לשדרוג למסעדה ברמה גבוהה יותר בתוספת 24$ לאדם. למרות שהמסלול הזה קל יותר מהמסלול באפשרות הקודמת (3), בכל זאת נדרשת רמת כושר גופני סבירה. טיול זה ארוך ולכן לא מתבצע בימי שישי ובשבתות בהם מעבר הגבול נפתח רק ב08:00 בבוקר (במקום ב 06:00 בימי חול). האיסוף לטיול זה בשעה 06:15 בבוקר.
במסלול זה מומלץ לשדרג ארוחת צהרים למסעדה הטובה יותר בתוך פטרה ב- 17$ לאדם
במפה: A – כניסה, B – החזאנה, C- קברי המלכים. E – במת הקורבנות , D – מסעדות ומשם דרך נקודה B לנקודה A.
מחיר למטייל: 2 אנשים – 415$ לאדם, 3 אנשים- 375$ לאדם, 4 אנשים ומעלה - 338$ לאדם, 5 אנשים או יותר – 318$ לאדם.

אפשרות 5 – מסלול בסיסי פטרה בתוספת סיור ג'יפים בוואדי רם.
כמו באפשרות הראשונה ביום זה נבצע את המסלול הבסיסי בפטרה, ארוחת הצהרים במסעדה מחוץ לאתר, ניתן לשדרג לארוחת צהרים במלון מובנפיק בתוספת 28$ לאדם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לכיוון וואדי רם לחוויה מדברית למשך כשעה וחצי בזמן שקיעת השמש. בוואדי רם נבקר ב"שבעת עמודי החוכמה", מעיין לורנס וקניון חאז עלי. וואדי רם הוא המקום שבו לורנס נלחם ושבו הסרט האפי "לורנס איש ערב" צולם. משם חזרה לאילת. איסוף לטיול זה בשעה 06:50 בבוקר.
 מחיר למטייל: 2 אנשים –995$ לשנים, 3 אנשים-445$ לאדם, 4 אנשים - 410$ לאדם, 5 ומעלה- 375$ לאדם.
תוספת למדריך לטיפוס להר – 50$ לקבוצה (לא חובה).

 


טיול לפטרה המטפס לג'אבל הרון הוא קבר אהרון
טיול לפטרה המטפס לג'אבל הרון הוא קבר אהרוןמידע כללי נוסף בנוגע לטיולים:

כאשר ארוחת הצהרים מתבצעת בתוך האתר, (אפשרויות 2,3 ו-4) יש שתי אופציות. המסעדה המרכזית הכלולה במחיר הטיול המציעה ארוחה בסגנון מזנון פתוח הכולל סלטים טריים ומבושלים, תוספות בסגנון מקומי ובשר. המסעדה השנייה בתוספת 17$ לאדם היא בסגנון מודרני יותר המגישה אוכל מערבי, נקייה יותר ומעוצבת. הבחירה במסעדות אלו בתוך האתר הן כדי לאפשר זמן טיול ארוך יותר בפטרה. שתי המסעדות מספקות בהחלט אך מן הסתם היקרה יותר גם באיכות טובה יותר. בכל מקרה לא תישארו רעבים אז נשאיר באילת את הציפיות הקולינריות וביום זה נתמקד בטיול עצמו. זכרו, משקאות קלים אינם כלולים במחיר הארוחה ואתם מתבקשים לשלם עליהם בנפרד ובאופן עצמאי.
כאשר ארוחת הצהרים מתבצעת מחוץ לאתר (אפשרות 1 ו-5), המסעדה הכלולה במחיר היא מסעדה ירדנית צנועה באיכות טובה המציעה מגוון סלטים, תוספות בסגנון מקומי ובשרים צלויים. ניתן לשדרג את הארוחה לארוחת צהרים במלון היאט זמאן, מלון ברמת 5 כוכבים. עלות השידרוג 22$ לאדם
כל הטיולים היומיים בפטרה עוברים פעמיים ב"חזנה" פעם ראשונה בדרך הלוך ופעם שנייה בדרך החוצה.
ניתן לשכור כרכרות עם סוסים בדרך ה"סיק" (מנקודה A ל- (Bבעלות של 40$ לכרכרה לכיוון, הכרכרה היא עבור שני אנשים בלבד. השכרת הכרכרות ניתנת לביצוע על ידנו או באופן עצמאי במהלך הטיול. למתעניינים אנו ממליצים לשכור כרכרה רק בדרך חזרה כך לא תחמיצו את הכניסה המפוארת ואת כל הנקודות הנגישות רק בהליכה וכיוון שזהו רק תחילתו של היום והמסלול אולי לא תרגישו כל צורך לוותר על ההליכה.
כאשר תבחרו לאיזה טיול להירשם אנא עדכנו אותנו אם תהיו מעוניינים לשדרג את ארוחת הצהרים כדי שנוכל להזמין מקומות מראש. זכרו לטיול באפשרות השלישית יש אפשרות להזמין מדריך שילווה אתכם בטיפוס למנזר. רוב המטיילים מסתדרים ללא מדריך, אך האפשרות ניתנת.
כלול במחיר: איסוף מבית המלון באילת, משדה התעופה או מנקודה אחרת בעיר, הסעה לגבול, רכב ממוזג מהגבול, מדריך, ארוחת צהרים (כאמור לעיל), דמי כניסה לאתר וחוויה בלתי נשכחת בפטרה.
לא כלול במחיר: מיסי נמל והנדלינג 65$ וטיפים- מומלץ כ 10$ לאדם לפחות, משקאות בארוחה.
אחרי שקראתם על הטיולים ליום אחד בפטרה אולי תהיו מעוניינים בטיול ארוך יותר, אנחנו באקו טיולי מדבר מציעים אפשרויות רבות ומגוונות לטיולים בני יותר מיום אחד. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולשלוח מידע נוסף אם יתבקש.

לינה בעקבה בלילה שלפני הטיול:

כדאי ללון כערב שלפני הטיול בעקבה. היתרונות הם חיסכון זמן במעבר הגבול ביום הטיול, אפשרות בתחלת הטיול מוקדם יותר היות שאין הגבלת שעת פתיחת הגבול, 
מחיר המלון זול מבאילת והזדמנות לבקר בעיר הדרומית של ירדן.
מבחר מלונות בעקבה ללינה לפני או אחרי הטיול (כאלטרנטיבה לאילת), מינימום שני אנשים:
מלון סיטי טוואר 4* או ג'ורדן סיזן- מלון חדש  – 86$ לאדם. תוספת יחיד 45$, תוספת עונת שיא 98$ לאדם.
מלון לה קוסטה 4* (מומלץ) – 96$ לאדם. תוספת יחיד 50$, תוספת עונת שיא 106$ לאדם.
הילטון דאבל טרי 5*: 125$ לאדם. תוספת יחיד 45$, תוספת עונת שיא 137$ לאדם.
מובנפיק 5* - כ- 169$ לאדם. תוספת יחיד 85$, תוספת עונת שיא 189$ לאדם.
אינטרקונטיננטל 5* דלוקס – 175$ לאדם. תוספת יחיד 90$, תוספת עונת שיא 200$ לאדם.
מלון אל מנרה 5* דלוקס- 220$ לאדם. תוספת יחיד 125$, תוספת עונת שיא 255$ לאדם.
כל המחירים הם לאדם בחדר זוגי על בסיס חצי פנסיון.
המחירים כוללים את ההסעה מאילת למלון (או חזרה), ארוחת ערב ובוקר.
 

טיולים פרטיים לפטרה: טיפוס לג'אבל אדייר והר הקרבנות
טיולים פרטיים לפטרה: טיפוס לג'אבל אדייר והר הקרבנות

 

 


טיולים קבוצתיים בפטרה 
טיולים ארוכים בירדן
לגלריית תמונות של פטרה וואדי רם בירדן
לגלריית קניוני מואב בירדן 
תחזית מזג אויר

 

{related טיול-סנפלינג בירדן: קניוני מואב|ספרי צילום מהמדבר|טיול גמלים בירדן: קניוני הערבה והרי אדום}

 

 

 

לנרשמים לטיול היומי לפטרה מאילת בחודש הקרוב הנחה משמעותית, 234$ בלבד לאדם במקום 259$, במידה ומצטרפים מעקבה 40$ פחות!