כל הטיולים למצרים דורשים ויזה מצרית מלאה בדרכון. משך ההמתנה לויזה בדרכון ישראלי 10 ימים עד שבועיים. עלותה כ- 100 ש

מסע ג'יפים למדבר המערבי של מצרים

מסע ג'יפים למדבר המערבי של מצרים

כתובות בגילף אל כביר- המדבר המערבי

מסלול נחיתה מימיי מלחמת העולם 
8 bells

מסלול נחיתה מימיי מלחמת העולם

המדבר הלבן הקסום של מצרים

המדבר הלבן הקסום של מצרים

ים החולות הגדול במצרים

ים החולות הגדול במצרים

שדה הבולבוסים והמדבר הלבן

שדה הבולבוסים והמדבר הלבן

שדה הבולבוסים והמדבר הלבן

מערת הנטיפים והמדבר השחור

כתובות קדומות במערת יוג'יני בגילף כביר

כתובות קדומות במערת יוג'יני בגילף כביר

סיווה- נאת המדבר האגדית

סיווה- נאת המדבר האגדית

Latest Tours

All Private Jeep tours: Eilat

All Private Jeep tours: Eilat

Private Jeep Tours from Eilat: Desert jeep tours combining with camels, hiking and snorkling in the Red Sea. Tours to Timna Park and the Red Canyon. Sunset and night tours...

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית למדבר המערבי של מצרים- מזרח הסהרה


טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית למדבר המערבי של מצרים- מזרח הסהרה. טיולים בני 8 עד 15 היום, לנאות המדבר הקסומות, ים החולות הגדול, סיווה, גילף אל כביר, ג'אבל אווינאט ועוד.

'הייתי נרגש מבתוליותה של הקרקע, לא מושחתת בצעדי אדם או חיה. ישבתי שם נדהם מהשקט שלא הופרע מעולם'
אנטואן סנט אקסיופרי

 

{related טיולים למצרים|טיול ג'יפים למדבר המערבי: 15 יום|טיולים לקהיר ומצרים מאילת}
 


טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית למדבר המערבי של מצרים
טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית למדבר המערבי של מצרים

 

לאינפורמציה מורחבת על המסלול הדרומי במדבר המערבי .
לאינפורמציה מורחבת על המסלול
הצפוני .
לגלריית התמונות של
המדבר המערבי  .

בטיולי המדבר המערבי יתכנו שינויים בתכנית המקורית עקב תנאי מזג אויר או דרישות המשטרה המקומית 

טיולי שטח בנהיגה עצמית (או ג'יפים עם נהגים) בנופים הקסומים של מזרח הסהרה, המדבר המערבי וים החולות הגדול. שילוב מהפנט של טבע ומדבר עם נהיגת שטח אתגרית ומי שלא היה וראה פשוט לא יבין. זהו טיול שונה מכל מה שהכרתם, טיול שטח אמיתי במרחבים האין סופיים של המדבר המערבי, חציית דיונות ענקיות בגובה מאות מטרים, פטריות קירטון ענקיות, מערות נטיפים קדומות, נאות מדבר גדולות ולילות קסומים תחת שמי מדבר הסהרה הגדול והמרשים במדבריות תבל.

תקופת הטיולים המומלצת בשנה: אוקטובר עד אפריל.

משך הטיולים: 8- 11 ימים או 15 יום.

10 ימים- למדבר הלבן והשחור, ים החול הגדול וסיווה
טיול בינוני באורכו יחסית לטיולי המדבר המערבי, נוח יותר תקציבית, בנוי משני קטעי טיול של 5 ימים, שביניהם ניתן להצטייד ולתדלק ולהעביר לילה מפנק במלון אקוה סאן פראפרה עם מעיינות המים החמים הזורמים בו.
קצת פירוט בבקשה –אחרי לינת לילה במלון בקהיר נתחיל את היום השני של המסע בנסיעת כביש בת כ-200 ק"מ דרומה מקהיר וכניסה לשטח. נתנהל לכיוון "עמק הלוויתנים". עוד קצת מדבר וכבר בא הלילה. ביום השלישי - נגיע למערת הנטיפים ולמעיין הקסום ומשם לפאתי ה"מדבר הלבן" - אזור מדהים ובו שילוב של פטריות קירטון ענקיות מעורבות עם חול לבן שהגיע מים החולות הגדול. ביום הרביעי - ננוע בתוך העולם הקסום של "המדבר הלבן" ונלון בפאתיו המזרחיים. ביום החמישי - נגיע לנאת המדבר של פראפרה הפרוסה על שטח של עשרות ק"מ ויותר; נאגור כוחות, נישן לשם שינוי בחדרים (מלון 'אקווה סאן' פראפרה) ונכין את כלי הרכב להמשך המסע.
יום שישי - ואנחנו בצדו המערבי של "המדבר הלבן", בדרכנו לנאת בחריין. יום שביעי - תחילת חציית "ים החולות הגדול". הדיונות הכי הכי בעולם. ללא מילים. יום שמיני - ואנחנו חולפים דרך סיווה - הנאה היפה ביותר במדבר המערבי - בדרכנו צפונה לאורכו של ים החולות הגדול. יום תשיעי - יום ארוך וסיומו אי שם בין סיווה למרסה מטרוח. יום עשירי - מפגש עם חוף הים התיכון במרסה מטרוח. לינה על שפת הים. יום אחד עשר - נסיעת כביש עד קהיר וטיסת לילה חזרה לת"א.
ניתן לצאת ולחזור מהמסע דרך מעבר הגבול בטאבה במחיר זול ב-300$ ממחיר הטיסה.

 

חציית ים החולות הגדול בג'יפים לנהיגה עצמית
חציית ים החולות הגדול בג'יפים לנהיגה עצמית


15 יום- הטיול השלם, ים החול הגדול, גילף אל כביר, ומכתשי המטאוריטים
הטיול הארוך והמלא, מסע מרתק שתכליתו העפלה לג'אבל גילף אל כביר האדיר וחציית ים החול הגדול, שהוא מדבר החול הגדול בעולם בו נעלם בסופת חול איומה במאה השישית לפנה"ס קמפזיס וצבאו בן 50 אלף החיילים, שנשלח מפרס לכבוש את סיווה. מסלול שטח של 3000 ק"מ לאורך דיונות מדהימות ואין סופיות, 12 יום של לינות בשטח, מסלול מעגלי היורד דרומה לאורך גבול סודן והמדבר הנובי, משם מערבה לגבול לוב, אזור ג'אבל עווינת, הר הסוכר, עמק הסיליקט, מכתשי מטאוריטים (נחשב לגדול שדות המטאוריטים בעולם שטרם נחקר), חרסי אבו אל בלאס ועוד. זהו מדבר סטרילי, חסר פשרות, הסוחף אותנו פנימה אל מחוזות הישימון, עליו כתב ברטלט בשנת 1849 בספרו: ' איזה כוכב לכת מרוחק בו ביקרנו בפרוע שבחלומותינו, ושבו לא דרכה עוד רגל אדם, ולחיי אנוש בו אין לא מטרה ולא קיום '.
ולאלו חולי ההגה שבינינו, שיכחו מכל מה שהכרתם עד היום, כי דבר כזה עוד לא ראיתם!
הטיולים כוללים:
הגעה לקהיר וחזרה
רכבי פג'רו דיזל ארוכים 4X4 4- 5 נוסעים ברכב עם מכונאי צמוד ודלק לכל המסע.
מדריך ישראלי
מדריך מצרי, בכיר המדריכים במצרים למדבר המערבי - הישאם נסים
כלכלה מלאה במשך כל הטיול.
טלפון לוויני לשימוש המטיילים, 3 מכשירי ניווט לוויני GPS
הוצאת כל האישורים הדרושים מכל הגורמים הרלונטיים.
אפשרות הזנקת מסוק בתשלום בשעת חירום.
לינה במלונות בהתאם לתוכנית המסע.
כל ציוד השטח והקמפינג הדרוש.
טבח צמוד במסע עם כל ציוד המטבח.
לפניכם 3 טיולים שונים דרכם ננסה להציג לכם את מצרים באור שונה מהמקובל. אלו טיולים המאפשרים הסתכלות מעמיקה אל המדבר המערבי (מזרח הסהרה) המדהים, בשילוב עם חלק מאתרי מצרים העתיקה. זהו שילוב יחודי שייתן תחושת הרפתקה של טיול שטח במדבר אמיתי, לילות תחת שמי הסהרה, הליכות מרתקות במדבר הלבן ושייט מופלא בפאלוקות בנילוס. מחירם זול מטיולי המדבר המערבי בנהיגה עצמית.


שקע קטארה, נאות המדבר, המדבר הלבן והשחור
שקע קטארה, נאות המדבר, המדבר הלבן והשחור

 

7 ימים מדבר מערבי משולב ג'יפים והליכה
טיולים חדשים השמים דגש על היבט שונה של המדבר המערבית, זהו טיול המתרכז בשטח קטן יותר, אך יורד לפרטים רבים יותר באיזור תוך גילוי צפונותיו של המדבר הלבן בהליכות. מסע ציורי ומרתק בין פטריות הקרטון הגדולות, שילוב של נאות המדבר באחריה ופראפרה, כניסה אל תוך ג'ונגל עצי התמר בנאות והבוסתנים הירוקים, וביקור בקהיר.
מסלול: יום 1- יציאה מטאבה בבוקר, חציית סיני והגעה לקהיר. ביקור בפרמיות של גיזה ולאחריהן בשוק המדהים של חאן אל חלילי. לינה במלון נחמד של 3* בקהיר.
יום 2- נסיעה לנאת המדבר של באחריה, ביקור מקיף בנאה וכניסה לשטח לכוון המדבר הלבן ללינה.
ימים 3- 5- 3 ימים בלתי נשכחים במדבר הלבן המדהים, נסיעת שטח, הליכות, מרחבי אין סוף ולילות עם אין ספור כוכבים. ימי ההליכה הם ימים מלאים, מסלול של 10-20 ק"מ ליום (לפי רצון הקבוצה).
יום 6- ביקור בחלקו המערבי של המדבר הלבן, חלק מדהים בו שילוב הקירטון עם חול המגיע מים החול הגדול. הגעה לפאראפרה, ביקור במוזיאון הבדואי המקומי ולינה.
יום 7- כולו נסיעה חזרה לטאבה, עם הרבה זמן לעצמנו, זמן לעכל את שעברנו בשבוע יוצא דופן.
נסיעה בג'יפים טויוטה לנד קרוזרים גדולים, לא בנהיגה עצמית. ניתן לשלב טיסות.

11 יום טיול במצרים- המדבר המערבי, לוקסור וקהיר
טיול הנותן אפשרות להסתכלות כוללת יותר על מצרים, משלב את טיול הג'יפים וההליכה במדבר המערבי, בנוסף את נאות המדבר הקסומות של דאחלה וחארגה, עם אזור אום דבאדב (מערכות השקייה עתיקות במיוחד) ואזור החולות המדהים גאסר אל לאבחה שביניהן, סיום הטיול ביומיים הלקוחים ממצרים הקלאסית, לוקסור עם מקדש קארנק ועמק המלכים, נסיעת לילה ברכבת לקהיר וחצי יום ביקור בפירמידות והמוזיאון.
נסיעה בג'יפים טויוטה לנד קרוזרים גדולים, לא בנהיגה עצמית. ניתן לשלב טיסות.

 

ים החולות הגדול במדבר המערבי
ים החולות הגדול במדבר המערבי

 

14 הטיול הגדול במצרים- המדבר המערבי, לוקסור, אסואן, שייט בנילוס וקהיר
לאלו המעוניינים בחוויה השלמה של מצרים אנו מציעים טיול יחודי המשלב את המדבר המערבי במייטבו עם פנינותיה של מצרים העתיקה. שילוב של טיול שטח איכותי - בבסיסו הטיול המשלב נסיעת ג'יפים מסעירה עם הליכות (תוכנית טיול 7 הימים), המשך דרך נאות המדבר של דאחלה וחארגה, עם אזור אום דבאדב (מערכות השקייה עתיקות במיוחד) ואזור החולות המדהים גאסר אל לאבחה שביניהן, יום בלוקסור עם מקדש קארנק ועמק המלכים, נסיעה לאסואן שם נבקר במקדש וילה לאל איזיס, ההובליסקים והסכר הענק, ונחל בשייט פלוקות מדהים של 3 ימים דרך האיים- ג'זירת אל נאבטאת, מקדש קומנגו, ג'אבל סילסלה, ומקדש איתפו המפורסם לאל הורוס. נסיעת לילה ברכבת לקהיר וחצי יום ביקור בפירמידות והמוזיאון. חוויה שלמה שאין שני לה.
נסיעה בג'יפים טויוטה לנד קרוזרים גדולים, לא בנהיגה עצמית. ניתן לשלב טיסות.

כל הטיולים למצרים דורשים ויזה מצרית מלאה בדרכון. משך ההמתנה לויזה בדרכון ישראלי 10 ימים עד שבועיים. עלותה כ- 100 ש"ח. מחיר הטיול אינו כולל מעברי גבול/ מיסי נמל וטיפים.לחוויות מטיולי המדבר המערבי לחצו כאו.

 

לגלריית התמונות של המדבר המערבי .

טיולי גמלים וג'יפים לסיני


{related המדבר המערבי: 11 יום צפוני|המדבר המערבי: 11 יום מסלול דרומי|ספרי צילום מהמדבר}